Dom przy kolei - Edward Hopper - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 167,00 zł
Dostępny
Kod
House-by-the-railroad
Cena od: 167 do 359
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Dom przy kolei Edward Hopper - reprodukcje obrazów znanych malarzy

Obraz Dom przy kolei Hoppera powstał w 1925 roku. Na płótnie widać wspaniały, utrzymany w stylu wiktoriańskim dom, którego podstawa i teren są zasłonięte torami kolejowymi. Tory tworzą wizualną barierę, która wydaje się blokować dostęp do domu wyizolowanego w pustym krajobrazie.

Zestawienie domu i torów kolejowych można odczytywać jako konfrontację niezmienności tradycji z możliwością przemieszczania się w Ameryce początku XX wieku. Oprócz tego oczywistego kontrastu, obraz Dom przy kolei Edward Hopper emanuje również ciężką, pełną niepokoju atmosferą zagrożenia i samotności, które to stały się znakiem rozpoznawczym twórczości amerykańskiego artysty.

Dom przy kolei - obrazy Hoppera na płótnie

Edward Hopper dziś znany jest nie tylko jako najważniejszy amerykański twórca realizmu XX wieku. Jest też uważany za bacznego i uważnego obserwatora życia miast, pejzaży i scen wewnętrznych. Wszystkie jego prace są rzadko (lub w ogóle) zaludnione postaciami, skupiając całą uwagę na uchwyconej atmosferze.

Prace Hoppera są przepełnione poczuciem samotności, wyobcowania, bezruchu i ukrytej tajemnicy. Światło - naturalne lub sztuczne - odgrywa kluczową rolę w wywoływaniu nastroju. Obraz Dom przy kolei wyraża zatem najważniejszy temat podejmowany przez Edwarda Hoppera: alienację współczesnego życia. Zamiast radosnych, anegdotycznych obrazów celebrujących energię i dobrobyt lat dwudziestych, malarz przedstawiał współczesne życie z pozbawionymi sentymentów scenami fizycznej lub psychicznej izolacji. Takimi obrazami samotności są też m.in. Most Sam Macombs, Światło słoneczne w stołówce, czy Nocne cienie.

Malarstwo Hoppera - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Obrazy na płótnie drukujemy na wysokiej jakości bawełnianym płótnie malarskim. Fotografie na płótnie naciągane są na sosnowe krosna malarskie. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki temu obraz można powiesić nie oprawiając go w ramę.

Więcej na temat technik druku, które stosujemy można znaleźć w zakładce Technologie.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dom przy kolei - Edward Hopper - reprodukcja