Samo południe - Edward Hopper - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 107,00 zł
Dostępny
Kod
High-Noon
Cena od: 107 do 359
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Samo południe Edwarda Hoppera

Samo południe to obraz olejny z 1949 roku. Autorem dzieła jest amerykański artysta nurtu realizmu Edward Hopper. Jeden z najważniejszych amerykańskich malarzy XX wieku przyszedł na świat w zamożnej amerykańskiej rodzinie. Wykształcenie zdobył w Correspondence School of Illustrating w Nowym Jorku, później ukończył New York School of Art.

Hopper sporo podróżował - w Europie był aż trzy razy. Najwięcej czasu spędził w stolicy Francji, studiując malarstwo. W 1908 roku zdecydował się zamieszkać w Nowym Jorku. Swoją pracownię otworzył przy Washington Square North 3. Tworzył w niej przez całe swoje życie - ponad 50 lat.

Obraz Samo południe - Edward Hopper przeciwstawiający się oczekiwaniom

Mówi się, że wielu redaktorów i krytyków sztuki oczekiwało w pewnym momencie od amerykańskiego malarza przedstawiania ludzi machających rękami. W często cytowanym oświadczeniu skierowanym do historyka sztuki Lloyda Goodricha, Edward Hopper miał napisać: “Może nie jestem zbyt ludzki. Ale to, co chciałem zrobić, to namalować światło słoneczne padające na bok domu”.

Dziś mówi się, że ludzkie cechy nie były bardziej obce Hopperowi niż Vermeerowi czy Edgarowi Degasowi. Ale amerykański artysta niekoniecznie potrzebował przedstawiać ludzkie postacie, by to wyrazić. Dziś z jego obrazów jawi się obraz wrażliwego artysty, któremu natura ludzka była znana tak, jak każdemu dwudziestowiecznemu artyście.

Jeśli chcesz zobaczyć inne obrazy Edwarda Hoppera, na których przedstawiono postacie ludzkie pochłonięte swoją codziennością, sprawdź obrazy Hotel przy linii kolejowej lub Kino w Nowym Jorku

Malarstwo Hoppera w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Obrazy na płótnie drukujemy na wysokiej jakości bawełnianym płótnie malarskim. Fotografie na płótnie naciągane są na sosnowe krosna malarskie. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki temu obraz Samo Południe Edwarda Hoppera można powiesić nie oprawiając go w ramę.

Więcej na temat technik druku, które stosujemy można znaleźć w zakładce Technologie.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Samo południe - Edward Hopper - reprodukcja