Hotel przy linii kolejowej - Edward Hopper - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 99,00 zł
Dostępny
Kod
Hotel by a railroad
Cena od: 99 do 299
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Hotel przy linii kolejowej. Edward Hopper i jego spojrzenie na samotność w wielkim mieście

Edward Hopper jest zaliczany do grona najważniejszych amerykańskich twórców XX wieku. Artysta przyszedł na świat w zamożnej amerykańskiej rodzinie holenderskiego pochodzenia. Kształcił się w Correspondence School of Illustrating w Nowym Jorku, następnie ukończył nowojorską School of Art. Trzykrotnie udawał się w podróż do Europy. Najwięcej czasu spędził w Paryżu, swój czas poświęcając nauce malatstwa. W 1908 roku osiedlił się w Nowym Jorku, gdzie otworzył swoja pracownię przy Washington Square North 3. Tworzył tam przez ponad 50 lat.

Dominującym tematem twórczości Hoppera było współczesne artyście amerykańskie miasto. Malarz poświęcał dużo uwagi mieszkańcom: przedstawicielom klasy średniej, urzędnikom i sekretarkom. Ukazywał klientów sklepów i barów pochłoniętych swoimi myślami, często utrwalał też obrazy podejrzane w mijanych na ulicy oknach.

 

Reprodukcja obrazu online: Hotel przy linii kolejowej Edward Hopper

Edward Hopper w swojej twórczości ukazywał typowy, pozbawiony wyjątkowego charakteru i przygnębiający pejzaż miejski. Na ów krajobraz amerykańskiego miasta XX wieku składały się smutne biura, opuszczone stacje benzynowe ( jak np. na obrazie Stacja benzynowa), kina (sprawdź: Kino w Nowym Jorku) czy zimne wnętrza tanich hoteli (jak na obrazie Lobby hotelowe). W takim ponurym otoczeniu ukazywał postacie ludzkie - samotne, zagubione i kompletnie obojętne wobec swoich współtowarzyszy i towarzyszek.

Obraz Hotel przy linii kolejowej Edward Hopper ukończył w 1952 roku. Dziś oryginał pracy jest częścią kolekcji Hirshhorn Museum and Sculpture Garden. Reprodukcję drukowaną na płótnie tego dzieła możesz zamówić w naszym sklepie internetowym. 

 

Malarstwo Hoppera w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Obrazy na płótnie drukujemy na wysokiej jakości bawełnianym płótnie malarskim. Fotografie na płótnie naciągane są na sosnowe krosna malarskie. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki temu obraz można powiesić nie oprawiając go w ramę.

Więcej na temat technik druku, które stosujemy można znaleźć w zakładce Technologie.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Hotel przy linii kolejowej - Edward Hopper - reprodukcja