Pokój w Nowym Jorku - Edward Hopper - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 119,00 zł
Dostępny
Kod
Room-in-new-york
Cena od: 119 do 299
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Pokój w Nowym Jorku reprodukcja obrazu

Edward Hopper to amerykański malarz, grafik i ilustrator. W swojej twórczości zawarł szacunek do kultury europejskiej – był zafascynowany między innymi malarstwem Rembrandta, Gustawa Courbeta i Edgara Degasa. Hoopera nie interesowały eksperymenty kubistyczne ani abstrakcjonistyczne. Na początku swojej twórczości malował plenery utrzymane w duchu impresjonizmu, ale później zrezygnował z tego i skupił się na realizmie.

Edward Hopper: Pokój w Nowym Jorku – opis obrazu

Pokój w Nowym Jorku to obraz wykonany techniką oleju na płótnie powstały w 1932 roku. Widać na nim dwie postacie w nowojorskim mieszkaniu. Mówi się dziś, że inspiracją dla powstania tego dzieła były oświetlone wnętrza widoczne przez okna, które obserwował artysta w pobliżu dzielnicy, w której mieszkał.

Scena w mocno oświetlonym pokoju widoczna jest przez okno – owo kadrowanie sprawia, że pokój przyciąga wzrok i sprawia wrażenie realnego. Postacie siedzące w pokoju nie zdają sobie sprawy z tego, że są obserwowane, są zajęte swoimi wieczornymi aktywnościami. Dzieło przypomina wspomnienie senne, migawkowo uchwyconą scenę – czuć bowiem, że nie jest to tak naprawdę żadne konkretne okno ani wyjątkowy moment. Pokój w Nowym Jorku – obraz Hoppera to kolejna praca amerykańskiego twórcy, która koncentruje się na samotności i pewnego rodzaju wyobcowaniu. Dwie postacie widoczne na obrazie nie są same, ale zdają się być samotne – każda z nich, milcząc, pogrążona jest w swoich myślach i aktywnościach.

Zobacz również inne reprodukcje obrazów Edwarda Hoppera.

 

Malarstwo Hoppera w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Obrazy na płótnie drukujemy na wysokiej jakości bawełnianym płótnie malarskim. Fotografie na płótnie naciągane są na sosnowe krosna malarskie. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki temu obraz można powiesić nie oprawiając go w ramę.

Więcej na temat technik druku, które stosujemy można znaleźć w zakładce Technologie.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pokój w Nowym Jorku - Edward Hopper - reprodukcja