Restauracja w Nowym Jorku - Edward Hopper - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 119,00 zł
Dostępny
Kod
New_york_restaurant
Cena od: 119 do 263
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Restauracja w Nowym Jorku Edward Hopper - reprodukcja obrazu

Edward Hopper jest znany nie tylko jako najważniejszy amerykański twórca realizmu XX wieku, ale też jako uważny obserwator miejskiego życia, usiłujący uchwycić jego tempo, charakterystykę i nastrój nowoczesnych miast. Wszystkie jego prace są rzadko zaludnione, lub w ogóle pozbawione ludzkich postaci - dzięki temu cała uwaga obserwującego jest skupiona na atmosferze danego dzieła.

Na obrazie Restauracja w Nowym Jorku Edward Hopper - podobnie jak to miało miejsce np. na płótnie Chop Suey - ludzie są przedstawieni w sytuacjach społecznych. W tym przypadku jest to wieczór w restauracji. Żaden z tych obrazów nie opowiada jednak prawdziwej historii. Nie wiemy, kim są postacie ludzkie z obrazów Hoppera, nie wiemy, dokąd zmierzają, na co patrzą, o czym myślą. Amerykańskiego malarza od zawsze interesowało przede wszystkim zbudowanie specyficznej, ulotnej atmosfery chwili.

 

Restauracja w Nowym Jorku - Edward Hopper w poszukiwaniu chwili

Obraz Restauracja w Nowym Jorku Hoppera przedstawia mężczyznę i jego towarzyszkę siedzących przy stole. Są w głębokiej rozmowie, a wokół nich toczy się codzienna działalność restauracji. Widać tylko plecy kobiety, która nosi czerwony kapelusz. Jej nakrycie głowy częściowo przysłania twarz mężczyzny. Obraz ukazuje uchwycony przelotny moment w czasie. Zamiast opowiadać historię, dzieło służy pokazaniu sceny. Interpretację dzieła pozostawiona jest obserwatorom.

Warto zwrócić uwagę na to, że spojrzenie widza kierowane jest do tych stref obrazu, które są niezależne od postaci i przedmiotów ludzkich. W takim świetle ginie dynamika ludzkiego spotkania. Postacie są ogarnięte dziwnie gęstą atmosferą, która utrudnia ich ruchy i zmusza je do spojrzenia w głąb siebie, z dala od osoby stojącej przed nimi, z dala od świata zewnętrznego w ogóle.

 

Malarstwo Hoppera w formie obrazów na ścianę 

Obrazy na płótnie drukujemy na wysokiej jakości bawełnianym płótnie malarskim. Fotografie na płótnie naciągane są na sosnowe krosna malarskie. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki temu obraz można powiesić nie oprawiając go w ramę.

Więcej na temat technik druku, które stosujemy można znaleźć w zakładce Technologie.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Restauracja w Nowym Jorku - Edward Hopper - reprodukcja