Kuropatwy na śniegu Józef Chełmoński - obraz

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
299,00 zł
Dostępny
Kod
Józef Chełmoński – Kuropatwy na śniegu
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Kuropatwy na śniegu reprodukcja

Reprodukacja obrazu Józefa Chełmońskiego Kuropatwy na śniegu inspirowana sztuką japońską i studiami ptaków. Jedno z najlepszych dzieł o tematyce animalistycznej autora.

Reprodukcja obrazu Kuropatwy na śniegu Józefa Chełmońskiego jest jak wspomnienie z dzieciństwa, kiedy zza okna były widoczne tylko białe zaspy, a sanki już czekały na zjazd z najwyższej górki. Wspomnienie przy obecnym ociepleniu klimatu raczej niepowtarzalne.

Nie mamy (jeszcze) sanek, ale jeśli brakuje Ci widoku zimowego pejzażu, jesteś w bardzo dobrym miejscu. Przygotowaliśmy reprodukcję obrazu metodą druku cyfrowego pozwalającą na odwzorowanie detali, więc dostrzeżesz dokładnie nawet układ piór kuropatw. Nadruk na bawełnianym płótnie pokryliśmy również bezpiecznym dla środowiska laminatem chroniącym przed działaniem promieni UV. Dlatego nie musisz się martwić o zżółknienie śniegu – obraz na ścianie zachowa barwy zaplanowane przez autora (i naturę). Co więcej, płótno ma zadrukowane boki stanowiące kontynuację głównego motywu, więc nie trzeba poddawać go oprawie. Możesz umieścić płótno zarówno na ścianie, jak i w pozycji stojącej.

Ascetyczne połączenie bieli z odrobiną brązu i czerni sprawia, że obraz pasuje do różnorodnych wnętrz. Uspokoi pomieszczenie w intensywnych kolorach oraz doda elegancji stonowanym przestrzeniom. Niezależnie od otoczenia reprodukcja Kuropatw na śniegu pozwoli nam zatopić się w błogi nastrój i da namiastkę kontaktu z naturą.

Obraz na płótnie może być wykonany w różnej wielkości w zależności od Twoich preferencji. W naszych działaniach istotny stawiamy na lokalność – współpracujemy z polskimi dostawcami i producentami. Dbamy także o naszą planetę używając wyłącznie materiałów bezpiecznych dla środowiska.

Oryginał obrazu znajduje się w Muzeum Narodowym w Warszawie.

Możliwość dostosowania parametrów obrazu do indywidualnych preferencji klienta. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 728551024 lub za pomocą formularza.

Reprodukcje obrazów w Galerii LueLue

Fotografie wykonujemy metodą druku na wysokiej jakości płótnie malarskim, naciągniętym na sosnowy blejtram. Płótno pokrywamy przyjaznym dla środowiska laminatem, który chroni przed promieniami UV. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięku czemu obraz można powiesić nie oprawiając go w dodatkową ramę. Obrazy są przygotowane do bezpośredniego zawieszenia na ścianię.

Więcej na temat techniki druku znajdą Państwo w zakładce Technologie.

Inne obrazy Józefa Chełmońskiego, które znajdziesz w LueLue: Babie Lato, Polowanie na głuszca, Bociany.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Rozmiar 110x70
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kuropatwy na śniegu Józef Chełmoński - obraz