Bociany Józef Chełmoński - reprodukcja

Już od 199,00 zł
Dostępny
Kod
Józef Chełmoński - Bociany
Cena od: 199 do 199

Reprodukcja obrazu Bociany Józefa Chełmońskiego

Jesienią z tęsknotą spoglądamy wstecz za soczystą trawą, łąkami pełnymi kwiatów i ptakami wracającymi z wczasów all-inclusive w Egipcie. Józef Chełmoński wzrusza nas wiosennym pejzażem, na którym chłop z synem w przerwie od pracy obserwują klucz sunących po niebie bocianów. Artysta pokazuje nierozerwalną więź człowieka z naturą i naszą zależność od cyklu przyrody.

Reprodukcja obrazu „Bociany” uzupełni wnętrze zarówno w intensywnych kolorach, jak i stonowanych odcieniach. Metoda nadruku cyfrowego pozwala na wierne odwzorowanie szczegółów z oryginału. Nawet mniej wprawne oko bez trudu dostrzeże główki polnych kwiatów, zdumienie na twarzach postaci czy też wiejskie chaty kryte strzechą.

Jak wykonywane są reprodukcje w LueLue?

Obraz na płótnie jest pokryty bezpiecznym dla środowiska laminatem, który chroni reprodukcję przed blaknięciem. Płótno ma również zadrukowane boki dzięki czemu nie wymaga dodatkowej oprawy. Po wyjściu z naszej krakowskiej manufaktury obraz jest gotowy do powieszenia i dekoracji Twojego wnętrza.

Reprodukcja Bocianów na płótnie może być wykonana w większym bądź mniejszym rozmiarze zgodnie z Twoimi preferencjami. W naszej ofercie znajdują się również inne arcydzieła Józefa Chełmońskiego, które możesz łączyć w dowolne kompozycje. Zainspiruj się naszymi zbiorami i znajdź swój ulubiony obraz, a team Galerii LueLue pomoże Ci zrealizować nawet najbardziej szalony pomysł.

Oryginał obrazu znajduje się w Muzeum Narodowym w Warszawie.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bociany Józef Chełmoński - reprodukcja