Bociany Józef Chełmoński - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 287,00 zł
Dostępny
Kod
Józef Chełmoński - Bociany
Cena od: 287 do 287
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Bociany Józefa Chełmońskiego

Jesienią z tęsknotą spoglądamy wstecz za soczystą trawą, łąkami pełnymi kwiatów i ptakami wracającymi z wczasów all-inclusive w Egipcie. Józef Chełmoński wzrusza nas wiosennym pejzażem, na którym chłop z synem w przerwie od pracy obserwują klucz sunących po niebie bocianów. Artysta pokazuje nierozerwalną więź człowieka z naturą i naszą zależność od cyklu przyrody.

Reprodukcja obrazu „Bociany” uzupełni wnętrze zarówno w intensywnych kolorach, jak i stonowanych odcieniach. Metoda nadruku cyfrowego pozwala na wierne odwzorowanie szczegółów z oryginału. Nawet mniej wprawne oko bez trudu dostrzeże główki polnych kwiatów, zdumienie na twarzach postaci czy też wiejskie chaty kryte strzechą.

Jak wykonywane są reprodukcje w LueLue?

Obraz na płótnie jest pokryty bezpiecznym dla środowiska laminatem, który chroni reprodukcję przed blaknięciem. Płótno ma również zadrukowane boki dzięki czemu nie wymaga dodatkowej oprawy. Po wyjściu z naszej krakowskiej manufaktury obraz jest gotowy do powieszenia i dekoracji Twojego wnętrza.

Reprodukcja Bocianów na płótnie może być wykonana w większym bądź mniejszym rozmiarze zgodnie z Twoimi preferencjami. W naszej ofercie znajdują się również inne arcydzieła Józefa Chełmońskiego, które możesz łączyć w dowolne kompozycje. Zainspiruj się naszymi zbiorami i znajdź swój ulubiony obraz, a team Galerii LueLue pomoże Ci zrealizować nawet najbardziej szalony pomysł.

Oryginał obrazu znajduje się w Muzeum Narodowym w Warszawie.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bociany Józef Chełmoński - reprodukcja