Dom Haskella - Edward Hopper - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 191,00 zł
Dostępny
Kod
Haskell's House
Cena od: 191 do 359
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu online: Dom Haskella Edward Hopper

Dom Haskella to dzieło Edwarda Hoppera namalowane w 1924 roku. Oryginał można dziś podziwiać w Courtesy National Gallery of Art w Waszyngtonie. Dom Haskella to akwarela na tekturze. Dom namalowany na obrazie istnieje naprawdę. To posiadłość, którą można obejrzeć do dziś w brytyjskim mieście o nazwie Gloucester.

 

Reprodukcja obrazu online: dom o kolorze tortu weselnego, czyli o Domu Haskella Edwarda Hoppera

Przedmiot obrazu Edwarda Hoppera to posiadłość, która należała do kapitana marynarki i urzędnika publicznego, Melvina Haskella. Co ciekawe, podobno dziś replika obrazu Dom Haskella wisi na ścianie jadalni.

Historia głosi, że amerykański malarz i jego żona Josephine nazywali dom na wzgórzu “the wedding cake house”. Z poziomu ulicy rozpościera się widok trzydziestu pięknych, granitowych schodów, które prowadzą do domu z mansardowym dachem, który zwieńczony jest platformą otoczoną dekoracyjną poręczą. Taki element architektury często spotykany jest w XIX-wiecznych domach na wybrzeżu Ameryki Północnej. Schody zwieńczone platformą z daleka wyglądały właśnie jak wielopiętrowy, weselny tort.

Edward Hopper wielokrotnie uwieczniał na swoich pracach warte zapamiętania budowle. Warto zobaczyć na przykład Dom przy kolei, czy przepiękną pracę Samo południe. W każdym z tych obrazów można wyraźnie dostrzec nie tylko oczywisty kunszt artysty, ale i drugie dno - wiadomość pozostawioną nam przed Edwarda Hoppera.

 

Malarstwo Hoppera w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Obrazy na płótnie drukujemy na wysokiej jakości bawełnianym płótnie malarskim. Fotografie na płótnie naciągane są na sosnowe krosna malarskie. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki temu obraz można powiesić nie oprawiając go w ramę.

Więcej na temat technik druku, które stosujemy można znaleźć w zakładce Technologie.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Dom Haskella - Edward Hopper - reprodukcja