Dwaj mężczyźni kontemplujący księżyc Caspar David Friedrich - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 167,00 zł
Dostępny
Kod
REP_C_FRI_002
Cena od: 167 do 419
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Caspar David Friedrich Dwaj mężczyźni kontemplujący księżyc

W XX wieku polskim przebojem literackim, a później filmowym stały się przygody bliźniaków pod tytułem „O dwóch takich, co ukradli księżyc”. Na szczęście Caspar David Friedrich zdążył namalować swoje dzieło ponad wiek przed kradzieżą i bohaterowie dzieła zdążyli nacieszyć się srebrnym globem.

Z jednej strony „Dwaj mężczyźni kontemplujący księżyc” to romantyczny spacer pewnej pary w świetle księżyca. Z drugiej jest to uchwycony moment refleksji nad otoczeniem. Dlatego reprodukcja w zależności od naszych odczuć może wprowadzać nutkę tajemnicy albo czarować jako sentymentalny pejzaż z dwojgiem zakochanych.

Ten obraz to must-have dla fanów spoglądania w gwiazdy. Szczególnie kiedy pogoda przestaje sprzyjać, pozwala cieszyć się widokiem nocnego nieba w czterech ścianach. Sprawdzi się również jako prezent dla bliskich Ci pasjonatów astronomii.

Reprodukcja obrazu Dwaj mężczyźni kontemplujący księżyc Caspara Davida Friedricha odtworzyliśmy z dbałością o najmniejsze detale. Po procesie druku płótno zostało zabezpieczone ekologicznym laminatem chroniącym przed działaniem promieni UV. Poprzez zadrukowane boki płótna nie musisz martwić się o dopasowywanie ramek. Wraz z opuszczeniem naszej manufaktury na krakowskim Kazimierzu reprodukcja obrazu jest gotowa do powieszenia na Twojej ścianie.

Możemy zmniejszyć lub zwiększyć rozmiar reprodukcji dopasowując go do Twoich preferencji, a także dostosowana do innych materiałów takich jak plakat lub obraz w ramie passe-partout. Naszemu krakowskiemu zespołowi nie straszne żadne wyzwanie – daj się zainspirować i pozwól nam realizować swoje szalone pomysły!

Oryginał obrazu znajduje się w Galerii Nowych Mistrzów w Dreźnie.

Szczegóły dotyczące techniki reprodukcji

Obrazy, w tym także Dwaj mężczyźni kontemplujący księżyc, wykonujemy metodą druku na wysokiej jakości płótnie malarskim, naciągniętym na sosnowy blejtram. Płótno pokrywamy przyjaznym dla środowiska laminatem, który chroni przed promieniami UV. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki czemu obraz można powiesić nie oprawiając go w dodatkową ramę. Obrazy są przygotowane do bezpośredniego zawieszenia na ścianę.

Więcej na temat techniki druku znajdą Państwo w zakładce Technologie. Sprawdź także inne reprodukcje Caspara Davida Friedricha.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dwaj mężczyźni kontemplujący księżyc Caspar David Friedrich - reprodukcja