Opactwo w dębowym lesie Caspar David Friedrich - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 239,00 zł
Dostępny
Kod
REP_C_FRI_004
Cena od: 239 do 689
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Opactwo w dębowym lesie

Reprodukcja obrazu Caspara Davida Friedricha Opactwo w dębowym lesie. Kolorystyka obrazu sprawia, że jest on podzielony na dwie, symboliczne części - niebo oraz ziemię, które symbolizują życie doczesne i to, co ponadczasowe.

Opactwo w dębowym lesie to mroczny pejzaż z ruinami starego klasztoru, który z powodzeniem mógłby ilustrować książki Stephena Kinga. Obraz przyprawiający o dreszczyk emocji i gęsią skórkę, ale kto czasem nie lubi się bać, prawda?

Reprodukcja „Opactwa w dębowym lesie” odnajdzie się w odważnych aranżacjach wnętrz. Ten obraz pozwoli Ci uniknąć efektu katalogowego pomieszczenia i podkreślić swój charakter w przestrzeni. Reprodukcja na płótnie doda wnętrzu elegancji łącząc tajemniczy, gotycki klimat z nutą romantyzmu.

Reprodukcja dzieła Caspara Davida Friedricha dzięki metodzie druku cyfrowego wiernie odwzorowuje szczegóły oryginału. Na dole dostrzeżemy mnichów w orszaku żałobnym zmierzających do ruin cmentarza, a powyżej uschnięte konary drzew przypominające krajobraz po katastrofie ekologicznej. Po zadrukowaniu obraz został poddany laminacji, dzięki której nie straci intensywności barw. Reprodukcja na płótnie nie wymaga dopasowywania ram – boki obrazu są kontynuacją głównego motywu. Wraz z wyjściem obrazu z naszej pracowni jest on gotowy do umieszczenia na ścianie lub w pozycji stojącej na meblu.

Rozmiar reprodukcji na płótnie możemy zmniejszyć lub zwiększyć dopasowując go do Twoich preferencji. Tworzymy obrazy również w innych formach takich jak plakat lub wydruk w ramie z passe-partout. Naszemu krakowskiemu zespołowi nie straszne żadne wyzwanie – daj się zainspirować i pozwól nam realizować swoje szalone pomysły!

Oryginał obrazu znajduje się w Starej Galerii Narodowej w Berlinie.

Jak wykonujemy reprodukcje obrazów?

Obrazy wykonujemy metodą druku na wysokiej jakości płótnie malarskim, naciągniętym na sosnowy blejtram. Płótno pokrywamy przyjaznym dla środowiska laminatem, który chroni przed promieniami UV. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki czemu obraz można powiesić nie oprawiając go w dodatkową ramę. Obrazy są przygotowane do bezpośredniego zawieszenia na ścianę.

Więcej na temat techniki druku znajdą Państwo w zakładce Technologie.

Poznaj inne reprodukcje obrazy Caspara Davida Friedricha: Krzyż nad Bałtykiem, Wędrowiec nad morzem mgły.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Opactwo w dębowym lesie Caspar David Friedrich - reprodukcja