Powiśle Aleksander Gierymski - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 119,00 zł
Dostępny
Kod
REP_A_GIE_008
Cena od: 119 do 287
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Aleksander Gierymski Powiśle - reprodukcja obrazu

Aleksander Gierymski Powiśle namalował w czasie swojej fascynacji rodzinnym miastem, Warszawą. Gierymski Powiśle widział jako daleką sobie ubogą dzielnicę stolicy – kadr, w jakim uchwycona została codzienność tej nadrzecznej części miasta, według specjalistów wskazuje na dystans malarza do uwiecznianego tematu.

Obraz Gierymskiego Powiśle przedstawia pracujących wśród niedbale rozrzuconych łodzie i sieci rybackich ludzi. To wszystko składa się na chaotyczny, nieuporządkowany obraz. Powiśle jest tu ukazane za pomocą ciepłej i stonowanej gamy barw. Sam autor wychował się na dzisiejszych Alejach Ujazdowskich, ale dzięki jego ilustracjom wykonanym na zlecenie ówczesnych gazet, dziś jego prace (i m.in. ta reprodukcja online) pozwalają nam poznać różne oblicza Warszawy – stolica jawi się nie tylko jako wytworne miasto bogatych ludzi, ale też właśnie jako miejsce normalnego, nieco nieuporządkowanego życia mniej zamożnych.

Powiśle obraz

Reprodukcja obrazu Powiśle wykonana jest metodą druku na płótnie malarskim cechującym się wysoką jakością. Płótno zostało naciągnięte na sosnowy blejtram, a następnie pokryte przyjaznym dla środowiska laminatem – ten ma za zadanie chronić obraz przed promieniami UV. Warto zwrócić również uwagę na to, że Powiśle Aleksandra Gierymskiego – reprodukcja ma zadrukowane boki, dzięki czemu tego typu obrazy na ścianę można powiesić od razu po zakupie, nie oprawiając go uprzednio w dodatkową ramę.

W ofercie naszej galerii znajdują się również inne reprodukcje wybitnych polskich artystów, takich jak Jacek Malczewski czy Władysław Podkowiński. Zapraszamy!

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Powiśle Aleksander Gierymski - reprodukcja