Piaskarze Aleksander Gierymski - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 287,00 zł
Dostępny
Kod
REP_A_GIE_006
Cena od: 287 do 359
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Aleksander Gierymski Piaskarze reprodukcja obrazu

 

Obrazy na ścianę to coś, czego szukasz? Aleksander Gierymski Piaskarzereprodukcja obrazu na płótnie malarskim naciągniętym na sosnowy blejtram to praca pokryta bezpiecznym dla środowiska laminatem, który gwarantuje wysoką jakość nadruku i odporność obrazu na promieniowanie UV. Dzięki temu praca będzie prezentować się nienagannie przez długi czas.

Aleksander Gierymski Piaskarze – reprodukcja obrazu stanowić będzie wspaniałą dekorację we wnętrzu. Realistyczny obraz olejny Piaskarze Gierymski namalował w 1887 roku. Praca przedstawia robotników wydobywających piasek z dna rzeki Wisły, który przerzucali następnie ze swoich łodzi na wysokie nabrzeże – obraz jest zatem świadectwem ciężkiej i mozolnej pracy, którą wykonywali wówczas piaskarze. Opis obrazu musi zawierać podkreślenie pewnej rytmiki w rozmieszczeniu postaci po lewej stronie płótna, jednolitej kolorystyki i faktu zastosowania tu kompozycji otwartej. Na dalszym planie widać most Kierbedzia – pozwala to zatem zlokalizować miejsce uchwyconej sceny na warszawskim Powiślu.

Aleksander Gierymski Piaskarze – obraz jest świadectwem postawy polskiego malarza, którego można określić jako nieuczestniczącego obserwatora, obiektywnego, dokładnego i cichego współuczestnika uchwyconych przezeń sytuacji. Wrażliwy na zmiany zachodzące w naturze, artysta starał się uchwycić dostrzeżoną atmosferę danych wydarzeń – tym wyróżniał się w swej twórczości Aleksander Gierymski. Piaskarze to jedna z wielu reprodukcji jego prac dostępnych w zbiorach Galerii.

 

Reprodukcje w Galerii LueLue

Obrazy wykonujemy metodą druku na wysokiej jakości płótnie malarskim, naciągniętym na sosnowy blejtram. Płótno pokrywamy przyjaznym dla środowiska laminatem, który chroni przed promieniami UV. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki czemu obraz można powiesić nieoprawiając go w dodatkową ramę. Obrazy są przygotowane do bezpośredniego zawieszenia na ścianę.

Więcej na temat techniki druku znajdą Państwo w zakładce Technologie.

Jeśli interesują Cię inne obrazy Aleksandra Gierymskiego, sprawdź reprodukcje w naszej Galerii. Zapraszamy!

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Piaskarze Aleksander Gierymski - reprodukcja