Wieczór w Cape Cod - Edward Hopper - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 191,00 zł
Dostępny
Kod
Cape Cod Evening
Cena od: 191 do 359
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Wieczór w Cape Cod autorstwa Edwarda Hoppera

Cape Cod to półwysep w kształcie ramienia, położony w Stanach Zjednoczonych, w stanie Massachusetts w Nowej Anglii. Edward Hopper namalował obraz Wieczór w Cape Cod w 1939 roku, podczas swojego pobytu w Truro. To mała wioska rybacka położona na tytułowym półwyspie.

Wieczór w Cape Cod to jeden z najbardziej znanych obrazów Edwarda Hoppera związanych z amerykańskim półwyspem. Proces powstania dzieła został szczegółowo opisany przez żonę artysty w książce poświęconej jego twórczości.

Kompozycja Wieczoru w Cape Cod Edwarda Hoppera

Obraz Edwarda Hoppera przedstawia mężczyznę siedzącego przy frontowych drzwiach domu, który bezskutecznie próbuje przywołać do siebie psa. Zwierzę ignoruje swojego właściciela, gdyż jego uwaga skupiona jest na czymś niewidocznym dla obserwatora. Mężczyźnie towarzyszy kobieta, stojąca u jego boku z rękami założonymi na piersiach - ten zamknięty gest może oznaczać wycofanie, a zarazem przyjęcie postawy obronnej.

Scena przedstawiona na obrazie jest z kilku powodów niepokojąca. Po pierwsze warto zwrócić uwagę na fakt iż, jak to malarz miał w zwyczaju, przedstawił ludzkich bohaterów zatopionych w swoich myślach i jakby nieświadomych swojej obecności. Nieskoszona trawa zupełnie nie pasuje do zadbanego, śnieżnobiałego domu, a czujna postawa psa - podobnie jak zapadający w oddali mrok - wydają się zapowiadać zbliżające się zagrożenie.

Mówi się, że Wieczór w Cape Cod Edwarda Hoppera wyrażać ma zbiór przemyślanych i skrupulatnie dobranych wskazówek. Te przedstawiają pesymistyczny i sceptyczny stosunek do tożsamości człowieka oraz jego relacji z naturą. Wieczór w Cape Cod to obraz wyrażający niepokój związany z utratą obszarów wiejskich w Stanach Zjednoczonych. Koncentruje się na ludziach i miejscach, które zostały pozostawione w wyniku postępu.

Malarstwo Hoppera w formie obrazów na ścianę 

Obrazy na płótnie drukujemy na wysokiej jakości bawełnianym płótnie malarskim. Fotografie na płótnie naciągane są na sosnowe krosna malarskie. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki temu obraz można powiesić nie oprawiając go w ramę.

Więcej na temat technik druku, które stosujemy można znaleźć w zakładce Technologie.

Sprawdź również inne reprodukcje, takie jak Danae Gustav Klimt.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wieczór w Cape Cod - Edward Hopper - reprodukcja