Widok Delft Vermeer Jan - reprodukcja obrazu

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 227,00 zł
Dostępny
Kod
Johannes Vermeer View of Delft
Cena od: 227 do 227
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Impresjonistyczny obraz Jana Vermeera - Widok Delft

Zdjęcia na płótnie drukowane na wysokiej jakości płótnie malarskim.

Widok Delft to obraz Jana Vermeera, którego powstanie datuje się na lata 1658-1661. To jeden z dwóch obrazów artysty, których celem jest przedstawienie widoku miasta. Historycy sztuki powszechnie uznają, że pierwszym dziełem była Uliczka, a dopiero później Vermeer przystąpił do pracy nad Widokiem Delftu. Oryginalne płótno jest sygnowane – podpis można zobaczyć po lewej stronie dzieła, na łodzi.


Widok Delft – obraz powstał techniką oleju na płótnie. Ze względu na zastosowane metody obraz bywa porównywany do dzieł impresjonistów. Dzieło wpisuje się również w tradycję realistycznych wedut, czyli obrazów, rysunków lub rycin przedstawiających ogólny widok miasta lub jego fragment, pejzaż miejski. Weduty były szczególnie popularne w malarstwie holenderskim pod koniec XVII i XVIII wieku.

Reprodukcja obrazu Widok Delft na wysokiej jakości płótnie

Vermeer Widok Delft namalował prawdopodobnie za pomocą urządzenia zwanego „camera obscura” – to prosty przyrząd optyczny, który pozwalał uzyskać rzeczywisty obraz. Mówi się, że był pierwowzorem aparatu fotograficznego. Na obrazie Vermeera dominują odcienie brązu, ochra, akcenty czerwieni oraz żółcie. Dzieło przedstawia fragment miasta Delft oraz nabrzeże rzeki Schie. Widok ten prawdopodobnie został namalowany z piętra któregoś z pobliskich domów, który musiałby znajdować się na przeciwległym brzegu rzeki.


Jan Vermeer Widok Delft reprodukcja obrazu artysty dostępna w galerii jest nadrukowana na wysokiej jakości płótno malarskie, które następnie naciągane jest na sosnowy blejtram i pokrywane laminatem. Ten ma za zadanie chronić obraz przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Więcej na temat techniki znajdą Państwo w zakładce Technologie.

Johannes Vermeer obrazy holenderskiego malarza należą do najbardziej podziwianych dzieł sztuki! Zobacz inne dzieła dostępne w galerii LueLue na przykład Dziewczyna z perłą

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Widok Delft Vermeer Jan - reprodukcja obrazu