Wędrowiec nad morzem mgły - Caspar David Friedrich - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 191,00 zł
Dostępny
Kod
REP_C_FRI_008
Cena od: 191 do 443
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Wyjątkowa reprodukcja obrazu Wędrowiec nad morzem mgły

Wędrowiec nad morzem mgły to piękny obraz olejny namalowany w 1818 roku przez wybitnego niemieckiego malarza Caspara Davida Friedricha. W Galerii LueLue można zamówić wysokiej jakości reprodukcję tego działa.

Caspar David Friedrich wraz z obrazem „Wędrowiec nad morzem mgły” na stałe zagościł jako ilustracja okresu romantyzmu w podręcznikach do języka polskiego. Jesteśmy jednak zdania, że poza straszeniem maturzystów ma o wiele większy potencjał…w urządzaniu wnętrz.

„Wędrowiec nad morzem mgły” pokazuje człowieka wobec potęgi natury. Mężczyznę otaczają zamglone góry podkreślające tajemnicę i nieprzewidywalność sił przyrody. Jest on obrócony tyłem do odbiorcy – nie wiemy jakie emocje towarzyszą wędrowcowi. Czy jest przerażony widokiem piętrzących się szczytów? A może podziwia pejzaż roztaczający się pod jego stopami?

Reprodukcja obrazu Caspara Davida Friedricha to dzieło skrojone na miarę miłośników górskich wędrówek, zarówno po Pieninach, jak i Himalajach. Każdy z wędrowców jest przez moment wchodzenia na szczyt bohaterem obrazu malarza. Mężczyźnie na obrazie, jak i górskim wspinaczom towarzyszą uniwersalne emocje – od zachwytu po lęk przed siłą natury. Reprodukcja obrazu podkreśli również pasję domowników i będzie przypominał o najważniejszych wyprawach.

Chłodna kolorystyka sprawia, że obraz pasuje do wnętrz zdominowanych przez biele i szarości. Poprzez zastosowaną technikę druku cyfrowego zostały odwzorowane wszystkie szczegóły oryginału. Nadruk na bawełnianym płótnie pokryliśmy również bezpiecznym dla środowiska laminatem chroniącym przed działaniem promieni UV. Boki płótna stanowią kontynuację głównego motywu, dzięki czemu nie musisz martwić się o dopasowanie ramy.

Obraz na płótnie może być wykonany w różnej wielkości w zależności od Twoich preferencji. W naszych działaniach istotny stawiamy na lokalność – współpracujemy z polskimi dostawcami i producentami. Dbamy także o naszą planetę, używając wyłącznie materiałów bezpiecznych dla środowiska.

Oryginał znajduje się w Kunsthalle w Hamburgu.

Jak wykonujemy reprodukcje obrazów w LueLue?

Obrazy wykonujemy metodą druku na wysokiej jakości płótnie malarskim, naciągniętym na sosnowy blejtram. Płótno pokrywamy przyjaznym dla środowiska laminatem, który chroni przed promieniami UV. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki czemu obraz można powiesić, nie oprawiając go w dodatkową ramę. Obrazy są przygotowane do bezpośredniego zawieszenia na ścianę. Więcej na temat techniki druku znajdą Państwo w zakładce Technologie.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi dziełami artysty, m.in. Wiejski pejzaż w świetle poranka oraz Krzyż nad Bałtykiem.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wędrowiec nad morzem mgły - Caspar David Friedrich - reprodukcja