Tahitańskie kobiety na plaży Paul Gauguin - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
263,00 zł
Dostępny
Kod
tahitanWomen
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Wyjątkowy obraz Tahitańskie kobiety na plaży

Tahitańskie kobiety na plaży to obraz powstały w 1891 roku techniką oleju na płótnie. Dzieło przedstawia dwie kobiety spędzające czas na plaży w Tahiti. Obecnie obraz wchodzi w skład zbiorów paryskiego muzeum Orsay.

Tahitańskie kobiety na plaży Gauguina fascynują jednak nie ze względu na egzotykę scenerii, a ze względu na zabiegi kolorystyczne zastosowane przez malarza. Gauguin zdecydował się oddać charakter miejsca poprzez śmiałe operowanie kolorem – różem, czerwienią, żółcią piasku i zielenią morza widoczne za plecami przedstawionych na obrazie modelek. W pracy zastosowano kompozycję statyczną.

Opis obrazu Tahitańskie kobiety na plaży Gauguina

Tahitańskie kobiety na plaży Gauguin namalował w czasie, w którym stworzył też inne obrazy przedstawiające kobiety ujrzane przez artystę na Tahiti. Artysta udał się w podróż po świecie, ponieważ miał nadzieję uciec od cywilizacji i wszystkiego, co konwencjonalne i, według niego, sztuczne. Do Francji malarz wrócił dopiero w 1893 roku i zatrzymał się w Marsylii, gdzie wynajął pracownię. Na Tahiti powrócił w 1895.

Tahitańskie kobiety na plaży Paul Gauguin – reprodukcja obrazu dostępna w galerii wykonana jest metodą druku na wysokogatunkowe płótno malarskie naciągnięte na sosnowy blejtram. Praca nadrukowywana jest również na boki płótna – tak, aby od razu po zakupie dzieło było gotowe do powieszenia na ścianę.

Paul Gauguin obrazy to przepiękna dekoracja do domu! Sprawdź również inne reprodukcje obrazów artysty, m.in. Młoda dziewczyna z wachlarzem. Zapraszamy!

Więcej informacji
Szerokość 80
Wysokość 60
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Tahitańskie kobiety na plaży Paul Gauguin - reprodukcja