Chop Suey - Edward Hopper - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 159,00 zł
Dostępny
Kod
Chop Suey
Cena od: 159 do 299
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Chop Suey Edwarda Hoppera

Obraz Edwarda Hoppera Chop Suey powstał w 1929 roku. W 2018 roku został sprzedany za rekordową cenę jak na dzieło tego artysty i do dziś pozostaje częścią prywatnej kolekcji szczęśliwego kupca.

Obraz przedstawia dwie kobiety siedzące przy stole w restauracji oraz parę na dalszym planie. Kilka detali od razu rzuca się w oczy: jest to twarz jednej z kobiet, płaszcz wiszący na ścianie obok, towarzyszka bohaterki zwrócona do obserwującego plecami, imbryk na herbatę i widoczny za oknem znak z nazwą restauracji. Wszystko to sprawia, że obserwator może wręcz usłyszeć zgiełk i szum rozmów prowadzonych w lokalu i dźwięki ulicy, poczuć smak herbaty i specyficzny, ciężki zapach cygara.

Obraz na płótnie: Chop Suey Edwarda Hoppera jako wspomnienie

Mimo iż scena widoczna na dziele Hoppera ma miejsce w restauracji, a więc winna być skupiona wokół towarzyskich interakcji, wyczuć w niej można ogromną samotność. Kobieta w zielonej sukience zdaje się nie rozmawiać ze swoją towarzyszką. Mężczyzna widoczny na drugim planie również zdaje się ignorować swoją rozmówczynię, spoglądając w dół. Każda osoba widoczna na obrazie Chop Suey jest jakby odizolowana od reszty.

Równowaga widoczna w obrazie utrzymywana jest w jego środkowej części. Tuż nad linią wzroku obserwator znajdzie mniej szczegółowe elementy - miejsca te naznaczone są bardziej szorstkimi pociągnięciami pędzla. Nieokreślone tło sprawia, że oko widza skupia się na bardziej wyraźnych elementach przedstawionych na pierwszym planie - a konkretnie na kobiecie w zielonym stroju. Widz ma prawdopodobnie skupić się na przedstawionej na obrazie chwili, a nie koncentrować się na otoczeniu postaci.

Malarstwo Hoppera w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Obrazy na płótnie drukujemy na wysokiej jakości bawełnianym płótnie malarskim. Fotografie na płótnie naciągane są na sosnowe krosna malarskie. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki temu obraz można powiesić nie oprawiając go w ramę.

Polecamy również inne obrazy tego artysty, takie jak Edward Hopper Nocne Marki.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Chop Suey - Edward Hopper - reprodukcja