Stańczyk Jan Matejko - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 191,00 zł
Dostępny
Kod
REP_J_MAT_003
Cena od: 191 do 359
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Stańczyk obraz Jana Matejki

Reprodukcja jednego z najpopularniejszych obrazów Jana Matejki - pełna nazwa: Stańczyk na dworze królowej Bony po utracie Smoleńska.

Klasyka polskiej sztuki i przełomowy obraz, od którego artysta rozpoczął przygodę z malarstwem historycznym. Stańczyk siedzący na tronie królewskim ma twarz Jana Matejki, który jest zatroskany losami swojego kraju. Siedzi w odosobnieniu od bawiących się na uczcie i jako jedyny zdaje sobie sprawę ze zbliżającej się klęski.

Reprodukcja jednego z najsłynniejszych obrazów w dziejach polskiego malarstwa niesie ze sobą pesymistyczną wymowę i nastrój zadumy. Oczywiste jest, że uzupełni gabinet, biuro, domową bibliotekę oraz pomieszczenie dzienne w tradycyjnym stylu. Ale można także poeksperymentować. Dlaczego by nie spróbować umieścić „Stańczyka” w nowoczesnym wnętrzu jako element kolażu z minimalistycznymi obrazami albo obok cytatów naszych autorytetów?

W przypadku malarstwa Jana Matejki szczególne znaczenie ma dbałość o szczegóły. Reprodukcja „Stańczyka” na płótnie jest wykonywana metodą druku cyfrowego, która pozwala na precyzyjne przeniesienie detali stworzonych przez autora.

Płótno po naniesieniu nadruku jest pokrywane przyjaznym dla środowiska laminatem, który chroni obraz przed działaniem promieni UV. Co więcej, płótno ma zadrukowane boki stanowiące kontynuację głównego motywu, więc nie trzeba poddawać go oprawie. Możesz umieścić płótno zarówno na ścianie, jak i w pozycji stojącej.

Reprodukcja obrazu na płótnie może być wykonana w różnej wielkości w zależności od Twoich potrzeb, a także dostosowana do innych materiałów takich jak plakat lub obraz w ramie passe-partout. Naszemu krakowskiemu zespołowi niestraszne żadne wyzwanie – daj się zainspirować i pozwól nam realizować swoje szalone pomysły!

Oryginał obrazu Stańczyk znajduje się w Muzeum Narodowym w Warszawie.

Reprodukcje obrazów w Galerii LueLue

Obrazy wykonujemy metodą druku na wysokiej jakości płótnie malarskim, naciągniętym na sosnowy blejtram. Płótno pokrywamy przyjaznym dla środowiska laminatem, który chroni przed promieniami UV. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki czemu obraz można powiesić, nie oprawiając go w dodatkową ramę. Obrazy są przygotowane do bezpośredniego zawieszenia na ścianę. Więcej na temat techniki druku znajdą Państwo w zakładce Technologie.

Poznaj inne obrazy malarza: Bitwa pod Grunwaldem, Rejtan.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Stańczyk Jan Matejko - reprodukcja