Lekcja Anatomii Doktora Tulpa Rembrandt – reprodukcja obrazu

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 287,00 zł
Dostępny
Kod
REP_REM_002
Cena od: 287 do 419
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Rembrandt Lekcja Anatomii Doktora Tulpa - piękna reprodukcja

Z pewnością wielu z Was z reakcją „jak to możliwe” oglądała jak dr House diagnozuje rzadkie przypadki chorób. Rembrandt w „Lekcji anatomii doktora Tulpa” pokazuje tę samą emocję – wieczne zdziwienie światem nauki. Na obrazie umieścił widok z ulic XVI-wiecznego Amsterdamu - publiczną sekcję zwłok przestępcy, która ściągała tłumy gapiów zainteresowanych anatomią człowieka.

Na reprodukcji wykonanej poprzez nadruk cyfrowy na bawełnianym płótnie dostrzeżemy wszelkie detale podkreślające przesłanie Rembrandta. Zszokowane twarze obserwatorów, muskulaturę ciała, a nawet włókna wyciągane z ręki zmarłego. Pokrycie ekologicznym laminatem uchroni obraz przed utratą nasyconych kolorów. Dodatkowo reprodukcja na płótnie poprzez zadrukowane boki nie wymaga oprawy – nie musisz martwić się o dopasowywanie ramek.

Lekcja anatomii doktora Tulpa” uzupełni wnętrze przeznaczone do pracy i związane z twórczym wysiłkiem. Obraz niesie przesłanie ciągłego dążenia do wiedzy, dlatego sprawdzi się m.in. w Twoim gabinecie czy też domowej biblioteczce. Pobudzi koncentrację domowników na home office. Będzie również oryginalnym prezentem dla bliskiego Ci pasjonata nauki.

Reprodukcja obrazu na płótnie może być wykonana w różnej wielkości w zależności od Twoich potrzeb. Cenimy aspekt lokalnego działania, dlatego nasze reprodukcje powstają przy współpracy z polskimi dostawcami. Używamy wyłącznie materiałów przyjaznych dla środowiska. Wierzymy, że działając w ten sposób możemy przenosić sztukę z muzeów do naszych domów i jednocześnie szerzyć ideę etycznego biznesu.

Oryginał obrazu znajduje się w Muzeum Mauritshuis w Hadze.

 

Jak wykonywane są reprodukcje obrazów w LueLue?

Obrazy wykonujemy metodą druku na wysokiej jakości płótnie malarskim, naciągniętym na sosnowy blejtram. Płótno pokrywamy przyjaznym dla środowiska laminatem, który chroni przed promieniami UV. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięku czemu obraz można powiesić nie oprawiając go w dodatkową ramę. Obrazy są przygotowane do bezpośredniego zawieszenia na ścianię. Więcej na temat techniki druku znajdą Państwo w zakładce Technologie.

Inne reprodukcje Rembrandta dostępne w LueLue. Zapraszamy!

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lekcja Anatomii Doktora Tulpa Rembrandt – reprodukcja obrazu