Dziewczyny na rowerach - zdjęcie vintage

Już od 59,00 zł
Dostępny
Kod
szk073
Cena od: 59 do 329

Piękne zdjęcie vintage Dziewczyny na rowerach

Szukasz obrazu, który sprawi, że Twój dom będzie wyjątkowy? Może jesteś miłośnikiem historii Krakowa? A być może podoba Ci się estetyka vintage i retro? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco chociaż na jedno z tych pytań, to fotografia na płótnie jest dekoracją stworzoną właśnie dla Ciebie! Może Kobiety na rowerach w wersji vintage są opcją właśnie dla Ciebie!

Obrazy ze zdjęć to dziś jeden z najciekawszych pomysłów na to, jak za pomocą prostej ozdoby przemycić do wnętrza nutę nostalgii i powiew historii. Dziewczyny na rowerach zdjęcie vintage to obraz należący do kategorii Stary Kraków zdjęcia. Fotografia vintage jest wydrukowana na płótnie malarskim w wysokiej rozdzielczości, który następnie naciągany jest na sosnowy blejtram.

Zamów zdjęcie vintage w Galerii LueLue!

Reprodukcja zdjęcia dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych. Każdą z nich możesz zamówić w formie plakatu. Fotografia dostępna jest również w formie obrazu na płótnie lub obrazu w ramie. Jeśli zdecydujesz się na tę ostatnią opcję, wybierz spośród dostępnych ram najlepszą dla siebie i pasującą do wnętrza Twojego domu.

Jeśli spodobał Ci się ten produkt, to zobacz również resztę asortymentu naszej galerii. Wśród fotografii vintage ukazujących życie mieszkańców Krakowa znajdziesz między innymi Szkolenie kobiet pilotów w Aeroklubie Krakowskim”. Jeśli chcesz na ścianie zawiesić fragment Krakowa, na pewno spodoba Ci się Pani na ulicy Floriańskiej z parasolem”, fotografia z 1936 roku. Dziewczyny na rowerachto zdjęcie, które będzie wyglądać fantastycznie w tak doborowym towarzystwie.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dziewczyny na rowerach - zdjęcie vintage