Mona Lisa - Leonardo Da Vinci

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
263,00 zł
Dostępny
Kod
monalisa
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Obraz Mona Lisa w Twoim domu

Mona Lisaobraz Leonarda da Vinci, który powstał techniką oleju na topolowej desce. Dzieło powstało w latach 1503-1507 i od 1797 roku wchodzi w skład zbiorów paryskiego muzeum sztuki Luwr. Mona Lisa to jeden z najsłynniejszych u najbardziej cenionych obrazów epoki renesansu. 

Obraz Mona Lisa Leonardo da Vinci namalował ją na zamówienie florenckiego kupca, który później, z nieznanych do dziś powodów nie został właścicielem portretu. Autor obrazy woził je do końca swojego życia razem ze sobą w podróże. Portret przedstawia kobietę siedzącą na balkonie. Mona Lisa ubrana jest w skromną szatę – brak tu zatem sygnałów co do tego, by postać była wysoko postawiona w hierarchii społecznej czy dworskiej. Za sylwetką kobiety widoczny jest mur, a dalej krajobraz, przecinany liniami ścieżek i potoków. Warto zwrócić uwagę, że kobieta została ukazana z innej perspektywy niż krajobraz widoczny za nią: Mona Lisa jest bowiem przedstawiona w perspektywie centralnej, a tło – z lotu ptaka.

Charakterystyka reprodukcji obrazu Mona Lisa Leonarda da Vinci

Mona Lisareprodukcja obrazu dostępna w galerii wykonana jest techniką druku na płótnie wysokiej jakości. Materiał następnie naciągany jest na wykonany z tworzywa naturalnego blejtram i pokrywany laminatem, który ma chronić obraz przed szkodliwym działaniem promieni UV. Reprodukcja obrazu Mona Lisa to nie tylko doskonały pomysł na dekorację wnętrza, ale i na prezent dla miłośnika sztuki.

Reprodukcje Leonardo da Vinci mogą świetnie wpasować się w wystrój mieszkania i nadać mu niepowtarzalnego charakteru! Jeśli podoba Ci się Mona Lisa - obraz to z całą pewnością przypadną Ci do gustu również inne renesansowe dzieła. Michał Anioł? Masaccio? Santi? Wybór należy do Ciebie!

Więcej informacji
Szerokość 60
Wysokość 90
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mona Lisa - Leonardo Da Vinci