0
0
0,00 zł

Więcej widoków

Szkolenie kobiet pilotów w Aeroklubie Krakowskim - zdjęcie vintage

SZK267

Oceń ten produkt jako pierwszy

75,00 zł

Dostępność: Dostępny

* wymagane pola

75,00 zł

Opis

Szczegóły

Czesława Ziemiańska przy otwartym okapotowaniu silnika samolotu RWD-5

Kraków 1934 r.

autor: [AAN] źródło: NAC


Stara fotografia z Krakowskiego Areoklubu przedstawiająca kobietę przy  samolocie. Zdjecie wystawiane było podczas wystawy KOBIETA - KADRY MONOCHROMATYCZNE współorganizowane przez Galerie LueLue i Solvay Park. 

Stare zdjęcia Krakowa stworzą idealny klimat w kazdym wnętrzu - nowoczesnym, rustykalnym bądź minimalistycznym. Dodadzą uroku, klasy i elegancji lat trzydziestych.

Interesujesz się lotnictwem? Masz sentyment do samolotów z poprzedniej epoki? Reprodukcja obrazu na płótnie vintage „Szkolenie kobiet pilotów w Aeroklubie Krakowskim” na pewno przypadnie Ci do gustu! To nie tylko wspaniała dekoracja, ale również świadectwo wspaniałej krakowskiej historii.

Władcy przestworzy
Pozująca do zdjęcia Czesława Ziemiańska stoi na nim przy otwartym okapotowaniu silnika samolotu RWD-5. Fotografia wykonana została przez zespół Kuriera Codziennego w 1934 roku.

Rok później Aeroklub Krakowski liczył 147 członków, w tym trzy kobiety. Dziś wiadomo o dwóch z nich. Pierwszą pilotką, która w latach trzydziestych ukończyła szkolenie w Krakowie i latała samodzielnie była Karolina Iwaszkiewiczówna. Krakowski Aeroklub działa do dziś. Nadal prowadzone są szkolenia i loty widokowe dla chętnych.
„Szkolenie kobiet pilotów…” na Twojej ścianie!


Jeśli szukasz oryginalnej dekoracji wnętrza swojego domu, to ta fotografia jest idealna dla Ciebie. Obrazy ze zdjęć stanowią nie tylko wspaniałą ozdobę, ale też sprawiają, że pomieszczenie zyskuje charakter, staje się wyjątkowe. Dostępne rozmiary obrazu to kolejno: 30x20, 40x26 oraz 70x50. Ceny większych rozmiarów poznasz po kliknięciu w daną opcję.


Fotografię „Szkolenie kobiet pilotów w Aeroklubie Krakowskim” zamówisz w trzech rozmiarach i rodzajach. Wybierz obraz na płótnie, jeśli lubisz prostotę. W przypadku gdy chcesz podkreślić ozdobny charakter zdjęcia, zdecyduj się na zamówienie obrazu w ramie czarnej lub brązowej z Passe-Partout.

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod SZK267
Szerokość do Nie
Wysokość do Nie

Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Szkolenie kobiet pilotów w Aeroklubie Krakowskim - zdjęcie vintage