Lady Lilith Dante Gabriel Rossetti - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
299,00 zł
Dostępny
Kod
Dante Gabriel Rossetti – Lady Lilith
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Wyjątkowe dzieło Lady Lilith Rossetti

Lady Lilith Rossetti to obraz olejny autorstwa Dante Gabreila Rossettiego, który powstał najpierw w latach 1866-1868, a potem został zmieniony w latach 1872-1873. Zmiana służyła temu, by zakryć twarz pierwszej modelki, kochanki malarza Fanny Cornforth, i ukazać buzię Alexy Wilding.
Dante Gabriel Rossetiti Lady Lilith namalował, podejmując temat tytułowej postaci Lilith, która według starożytnego mitu judaistycznego była pierwszą żoną Adama. Lilith miała być powiązana z uwodzeniem mężczyzn i mordowaniem dzieci i jest ukazywana w sztuce jako potężna, ale zła kusicielka. W rzeczywistości postać kobiety opierała się w mitologii dominacji mężczyzn, dlatego została uznana za symbol ruchu feministycznego.

Lady Lilith Dante Gabriel Rossetti – obraz koncentruje się na urodzie kobiety. Ona sama zdaje się być skupiona na swoim odbiciu, które ogląda w trzymanym w ręce lusterku – przeczesuje swoje gęste włosy, jest rozpostarta w bardzo swobodnej pozie, brakuje jej też wiktoriańskiego gorsetu.

Opis obrazu Lady Lilith Dante Gabriel Rossetti

Lady Lilith Dante Gabriel Rossetti reprodukcja obrazu dostępna w galerii wykonana jest metodą druku. Obraz nanoszony jest na wysokiej jakości płótno, które następnie naciąga się na sosnowy blejtram i pokrywa bezpiecznym dla środowiska laminatem, który chroni nadruk przed szkodliwym działaniem promieni UV. Dzięki całemu procesowi boki pracy również są zadrukowane, a obraz może zawisnąć na ścianie nawet nieoprawiany.

Więcej na temat techniki druku znajdą Państwo w zakładce Technologie.

Zobacz także inne obrazy autorstwa Dante Gabriel Rossetti, np. Proserpine.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Rozmiar 80x70
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lady Lilith Dante Gabriel Rossetti - reprodukcja