Taniec Alfons Mucha- reprodukcja obrazu

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 329,00 zł
Dostępny
Kod
REP_A_MUC_034
Cena od: 329 do 434
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Taniec, Alfonsa Muchy

Alfons Mucha to czeski malarz i grafik. Jest uznawany za jednego z czołowych przedstawicieli secesji i ruchem końca wieku – dekadenckich tendencji artystycznych końca XIX wieku. Dorobek artystyczny Czecha łączy tradycje bizantyjskie ze współczesnymi kierunkami w sztuce. Do najbardziej rozpoznawalnych w sztuce Alfonsa Muchy należą grafiki kobiet utrzymane w stylu belle époque. W jego twórczości postać kobiety jest piękna i idealna, otoczona równie wspaniałymi co ona kwiatami, symbolami i arabeskami.

Alfons Mucha Taniec – opis obrazu

Dzieło czeskiego twórcy datowane jest na 1898 rok i powstało w czasie, w którym Mucha zyskał już ogromną sławę i uznanie za swoje serie ilustracji zatytułowane The Arts. Już wtedy reprodukcje obrazu Taniec i innych dzieł artysty sprzedawane były w tysiącach kopii.

Obraz Taniec Alfons Mucha namalował najwyraźniej zafascynowany pięknem natury. Opisywane dzieło uznawane jest za jedno z najbardziej zmysłowy w serii prac Czecha. Jest wyrazem szacunku i zachwytu nad kobiecym ciałem, chociaż sugeruje się też, że zastosowana kolorystyka – brązy, żółcie, pomarańcz – i motywy, takie jak spadające liście wskazują na to, iż tematem dzieła może być jesień życia kobiety, interpretowana jako metafora menopauzy. Kobieta mimo to pozostaje w kuszącej pozie, a jej sukienka i długie, kasztanowe włosy powiewają w jesiennym wietrze. Wzbudza zachwyt i ogromne zainteresowanie, odsłaniając ramiona i plecy.

Więcej na temat techniki druku znajdą Państwo w zakładce Technologie. Zobacz również inne obrazy Alfonsa Muchy dostępne na stronie.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Taniec Alfons Mucha- reprodukcja obrazu