Wnętrze Nowego Jorku - Edward Hopper - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 167,00 zł
Dostępny
Kod
New York Interior
Cena od: 167 do 359
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu online: Wnętrze Nowego Jorku. Edward Hopper przyglądający się mieszkańcom miasta, które nigdy nie śpi

Edward Hopper to jeden z najważniejszych amerykańskich twórców XX wieku. Artysta przyszedł na świat w dość zamożnej amerykańskiej rodzinie holenderskiego pochodzenia. Kształcił się w Correspondence School of Illustrating w Nowym Jorku, następnie ukończył New York School of Art. Trzykrotnie udawał się w podróż do Europy. Najwięcej czasu spędził w Paryżu, samodzielnie studiując malarstwo. W 1908 roku osiedlił się w Nowym Jorku. Miał pracownię przy Washington Square North 3. Tworzył tam przez ponad 50 lat. Miesiące letnie spędzał w South Truro na półwyspie Cape Cod. W 1930 kupił tam działkę i wybudował dom z pracownią. Wakacyjne widoki z tamtych rejonów ukazuje m.in. obraz Stacja Straży Przybrzeżnej

 

Reprodukcja obrazu Wnętrze Nowego Jorku. Edward Hopper i jego studium samotności

Amerykański malarz często umieszczał na swoich pracach ludzi, których obserwował wieczorami w jasno oświetlonych oknach widzianych z pociągów. Obraz Wnętrze Nowego Jorku to obraz, który powstał w 1921 roku - jest to więc wczesny przykład fascynacji Hoppera tajemnicznymi, enigmatycznymi i intymnymi scenami z życia nieznajomych.

Obraz Wnętrze Nowego Jorku Edwarda Hoppera przedstawia odwróconą do widza plecami młodą kobietę zajętą szyciem. Ten widok, zważywszy na fakt, że nie widać twarzy ukazanej na dziele postaci, sugeruje anonimowość współczesnego miejskiego życia. Jednocześnie jednak przywodzi na myśl niezwykłą intymność, którą, jako nieznajomi, można ujrzeć jedynie właśnie z pozycji osoby podglądającej. Ubiór i gest ukazanej kobiety przywodzą na myśl baletnice z obrazów impresjonisty Edgara Degasa. Hopper bardzo podziwiał prace francuskiego artysty.

 

Malarstwo Hoppera w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Obrazy na płótnie drukujemy na wysokiej jakości bawełnianym płótnie malarskim. Fotografie na płótnie naciągane są na sosnowe krosna malarskie. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki temu obraz można powiesić nie oprawiając go w ramę.

Więcej na temat technik druku, które stosujemy można znaleźć w zakładce Technologie.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Wnętrze Nowego Jorku - Edward Hopper - reprodukcja