Mokra Wieś Podkowiński Władysław - reprodukcja obrazu

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
329,00 zł
Dostępny
Kod
Władysław Podkowiński – Mokra Wieś
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Wyjątkowa reprodukcja Władysława Podkowińskiego Mokra Wieś

Władysław Podkowiński to prekursor impresjonizmu w Polsce. Polski malarz dzieło Mokra Wieś, obraz powstały w 1892 roku, namalował podczas drugiego pleneru w tytułowej miejscowości. Obraz ukazuje widok na staw o zachodzie słońca.

Podkowiński Mokra Wieś – dzieło spotkało się z bardzo przychylnymi opiniami krytyków. Widzów ujął czarujący krajobraz ukazany na obrazie. Tafla wody malowana jest jasną, srebrzystą paletą barw. Odbija się w niej drugi brzeg stawu. Na pierwszym planie obrazu widać chłopca. Ten bawi się w wodzie, wokół niego na tafli jeziora powstają malutkie fale. Drzewa i domy odbijają się w tafli wody, która zresztą zajmuje większą część obrazu.

Opis obrazu Moka Wieś Podkowińskiego

Mokra Wieś to obraz codzienności mieszkańców polskiej wsi, ich otoczenia, krajobrazu, natury. Z dzieła emanuje spokój, a polska wieś jawi się jako sielska i romantyczna. Obraz przemilcza więc oczywisty trud codziennej pracy chłopów, ukazuje za to moment odpoczynku i wytchnienia. Dzieło utrwaliło zatem ulotną chwilę, artysta zastosował jasną paletę barw i zależności między kolorami a padającym nań światłem – to wszystko świadczy o silnym oddziaływaniu impresjonizmu na sztukę Podkowińskiego.
Władysław Podkowiński Mokra Wieś – reprodukcja obrazu dostępna w galerii wykonana jest metodą druku. Obraz nanoszony jest na płótno i pokrywany bezpiecznym dla środowiska laminatem, który ma za zadanie chronić obraz przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.

Więcej na temat techniki druku znajdą Państwo w zakładce Technologie.

Sprawdź pozostałe arcydzieła malarstwa reprodukcje na ścianę, dostępne w naszej ofercie oraz inne obrazy Podkowińskiego.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Rozmiar 80x60
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mokra Wieś Podkowiński Władysław - reprodukcja obrazu