Stacja Straży Przybrzeżnej, Dwa Światła, Maine - Edward Hopper - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 239,00 zł
Dostępny
Kod
Coast Guard Station, Two Lights, Maine
Cena od: 239 do 449
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Stacja Straży Przybrzeżnej, Dwa Światła, Maine - Edward Hopper

Olejny obraz Stacja Straży Przybrzeżnej, Dwa Światła, Maine Edwarda Hoppera powstał w 1927 roku. Przedstawia Cape Elizabeth Lights - latarnię morską w Cape Elizabeth przy południowo-zachodnim wejściu do Zatoki Casco w Maine. To tam artysta wraz z żoną spędzał lato. Stacja Straży Przybrzeżnej to częsty temat prac Hoppera. Obecnie obraz znajduje się w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku

Edward Hopper to przedstawiciel nurtu w sztuce, który nazwany został realizmem amerykańskim. Miał przedstawiać współczesne realia społeczne i codzienność zwykłych ludzi. Nurt rozpoczął się w literaturze w połowie XIX wieku i stał się bardzo ważną tendencją w sztukach wizualnych początku XX wieku.

 

Obraz Stacja Straży Przybrzeżnej, Dwa Światła, Maine Edwarda Hoppera

Celem artystów tworzących w nurcie amerykańskiego realizmu było zdefiniowanie tego, co rzeczywiste. Na początku XX wieku w USA dojrzewało nowe pokolenie twórców, którzy chcieli przedstawiać życie mieszkańców miast. Edward Hopper uznawany jest za najnowocześniejszego z amerykańskich realistów - jego twórczość jest też zarazem najbardziej współczesna. Dzieła Hoppera były niedoceniane za życia artysty.

Kompozycja obrazu jest czysta. To słoneczny i spokojny krajobraz, który - podobnie jak wiele innych prac amerykańskiego artysty - tematyką nawiązuje jednak do mroku i niepokoju. Morze jest uśpione, ale pobliska, górująca nad nim latarnia przypomina o niebezpieczeństwie, jakie może przynieść natura. To częsty temat prac Edwarda Hoppera - z pozoru spokojna atmosfera, która po zastanowieniu przypomina bardziej ciszę przed burzą, czyhające na człowieka niebezpieczeństwo.

 

Malarstwo Hoppera w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Obrazy na płótnie drukujemy na wysokiej jakości bawełnianym płótnie malarskim. Fotografie na płótnie naciągane są na sosnowe krosna malarskie. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki temu obraz można powiesić nie oprawiając go w ramę.

Więcej na temat technik druku, które stosujemy można znaleźć w zakładce Technologie.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Stacja Straży Przybrzeżnej, Dwa Światła, Maine - Edward Hopper - reprodukcja