Plac Nowy

Już od 65,00 zł
Dostępny
Kod
szk194
Cena od: 65 do 329

Plac Nowy
fot. Stanisław Mucha, rok 1930. Źródło: MHF Kraków

Zdjęcia na płótnie drukowane na wysokiej jakości płótnie malarskim.

Fotografie na płótnie naciągane są na drewniane krosna malarskie.

Każda praca ma zadrukowane boki, dzięku temu obraz można powiesić nie oprawiając go w ramę.

Obrazy są przygotowane do bezpośredniego powieszenia na ścianię.

Więcej na temat techniki znajdą Państwo w zakładce Technologie.

"Zwany „Żydowskim”, krakowski Plac Nowy to fragment krakowskiej dzielnicy Kazimierz. Do XIX wieku na jego terenie znajdował się tak zwany Libuszof – zespół uliczek i zabudowań. Znany nam, dzisiejszy kształt Placu Nowego ustalono dopiero w planach regulacyjnych pochodzących z 1808 i 1844 roku.


Reprodukcje: obrazów nigdy dość!


Dziś Plac Nowy stanowi miejsce spotkań mieszkańców Krakowa. Na środku znajduje się tam bowiem „Okrąglak”, czyli pawilon handlowy. Mało kto wie, że budynek powstał już w 1900 roku!

Wówczas składał się z dwóch obiektów. Były to: hala znajdująca się wewnątrz Okrąglaka oraz okalający ją pierścień, w których znajdowały się punkty handlowe. Pierścień zbudowano na planie dwunastokąta.


„Plac Nowy” i Twoja codzienność


Reprodukcję tej fotografii możesz zamówić w czterech rodzajach – jako plakat, obraz na płótnie lub obraz w ramie z Passe-Partout. W przypadku tej ostatniej opcji, wybierz czarną lub brązową ramę – tak, by jak najlepiej pasowała do wnętrza Twojego domu.


Zdjęcia drukowane są na wysokiej jakości płótnie malarskim, które następnie pokrywamy laminatem. Ten daje gwarancję, że fotografia z biegiem lat wygląda tak samo dobrze, jak w dniu, w którym zawiesiłeś ją na swojej ścianie.


Jeśli podoba Ci się „Plac Nowy”, to zobacz również inne reprodukcje fotografii starego Krakowa: „Ulicę Szeroką”  oraz „Krakowski Rynek zimą”.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Plac Nowy