Dziewczynka z chryzantemami Olga Boznańska – reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
339,00 zł
Dostępny
Kod
Olga Boznańska – dziewczynka z chryzantemami
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Olga Boznańska – Dziewczynka z chryzantemami

Dziewczynka z chryzantemami – obraz ten Olga Boznańska miała namalować w 1894 roku w Monachium. Dziś oryginał prezentowany jest w Galerii Sztuki Polskiej XX wieku w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Krakowie jako przykład malarstwa portretowego.

Prace takie jak Dziewczynka z chryzantemami Olgi Boznańskiej są nierzadko opisywane jako impresjonistyczne – choć błędne jest łączenie autorki z tym kierunkiem sztuki. Impresjoniści odrzucali barwy lokalne i czerń, a tych używała właśnie Olga Boznańska. Dziewczynka z chryzantemami jako dzieło łączy jednak formy symboliczne i indywidualne cechy twórczości malarki, takie jak stosowanie palety barw, które sprawiały wrażenie jakby były zasnute mgłą. Boznańska, w odróżnieniu do impresjonistów, skupiała się na zarysowaniu portretu psychologicznego utrwalanej na swojej pracy postaci.

Olga Boznańska Dziewczynka z chryzantemami - opis obrazu

Opis obrazu powinien się w tym przypadku skupić na postaci tytułowej dziewczynki. Ta ma nienaturalnie duże, błyszczące oczy i chorobliwie bladą twarz. Pomimo statyczności pozy, subtelnych rysów twarzy i dziecięcej delikatności z pracy emanuje nastrój niepokoju i niepewności.

Dziewczynka z chryzantemami Olgi Boznańskiej (reprodukcja) obrazu na płótnie to doskonały pomysł na prezent dla siebie lub znajomego miłośnika sztuki. Wysokiej jakości materiał malarski, naciągnięty na sosnowy blejtram i pokryty przyjaznym dla środowiska laminatem gwarantuje nienaganny wygląd pracy przez długie lata. Reprodukcja obrazu Dziewczynka z chryzantemami nie musi być oprawiana, ponieważ ma zadrukowane boki, dzięki czemu świetnie prezentuje się bez ramy.

Jak wykonujemy reprodukcje obrazów?

Płótno pokrywamy przyjaznym dla środowiska laminatem, który chroni przed promieniami UV. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięku czemu obraz można powiesić nie oprawiając go w dodatkową ramę. Obrazy są przygotowane do bezpośredniego zawieszenia na ścianę.

Więcej na temat techniki druku znajdą Państwo w zakładce Technologie.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi obrazami z kategorii reprodukcje obrazów Olgi Boznańskiej.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Rozmiar 130x100
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dziewczynka z chryzantemami Olga Boznańska – reprodukcja