0
0
0,00 zł

Więcej widoków

Parasolki

szk161

Oceń ten produkt jako pierwszy

179,00 zł

Dostępność: Dostępny

* wymagane pola

179,00 zł

Opis

Szczegóły

Parasolki w deszczowym Krakowie

Fot. Daniel Zawadzki

lata 1950 – 1960

Galeria LueLue


Oferujemy dostosowanie pożądanych parametrów obrazu do indywidualnych preferencji klienta. W razie potrzeby prosimy o kontakt pod numerem telefonu 728 551 024 lub za pomocą formularza na naszej stronie. Natomiast jeśli chcesz poznać szczegóły technologii druku, zapraszamy do zakładki Technologie. Same fotografie wykonujemy metodą druku na wysokiej jakości płótnie malarskim. Naciągamy go na sosnowy blejtram i lakierujemy, by osiągnąć najwyższą jakość. A dzięki temu, że obraz jest zadrukowany także na bokach, można wieszać go bez ramki, nie przejmując się uszczerbkiem na jego urodzie. Parasole, stare zdjęcie i Kraków - to pierwszorzędne połączenie.

Stare zdjęcie parasolek z Krakowa pełne uroku

Reprodukcje na płótnie to świetny sposób na to, by urozmaicić wnętrze swojego domu. Jeśli szukasz dekoracji, która będzie miała związek z Krakowem, a przy okazji zachwyci Cię melancholijnym nastrojem fotografii, to świetnie, że trafiłeś na „Parasolki” w deszczowym Krakowie. Zdjęcie autorstwa fotografa Daniela Zawadzkiego zostało wykonane między 1950 a 1960 rokiem. Przedstawia ludzi, którzy w tym samym czasie ukrywają się przed deszczem za pomocą parasoli, stojąc na środku ulicy. Zwyczajnie ubrane kobiety z parasolami, które przedstawia ta stara fotografia, są doskonałym przykładem codziennej mody. Pochłonięci rozmowami mieszkańcy Krakowa nie dbają o ulewę – mimo niepogody życie miasta toczy się dalej. Nikt nie chce, by ominęły go najnowsze wiadomości z życia tego pięknego miasta. 

Wiesz, jak spersonalizować parasole - stare zdjęcie?

Obrazy w ramach czy jednak bez? Reprodukcję fotografii „Parasolki” możesz zamówić w jednym z czterech rodzajów. Wybierz spośród obrazu na płótnie, plakatu lub obrazu w ramie czarnej lub brązowej z Passe-Partout.

Szukasz większej czy mniejszej ozdoby na ścianę? Stare zdjęcie parasolek jest dostępne aż czterech różnych rozmiarach – podstawowy z nich wynosi 60x60 centymetrów. Fotografię wykonamy metodą druku na wysokiej jakości malarskim płótnie bawełnianym, który następnie naciągniemy na sosnowy blejtram. Płótno pokryjemy laminatem, który będzie chronił zdjęcie przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Jeśli szukasz zdjęć ukazujących codzienne życie mieszkańców Krakowa utrzymanych w podobnym nastroju, to na pewno zainteresują Cię „Pani na ulicy Floriańskiej z parasolem”, „Rynek w deszczu” lub „Pani z parasolką na Plantach”.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod szk161
Szerokość do Nie
Wysokość do Nie

Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Parasolki