Nocne marki - Edward Hopper - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 284,00 zł
Dostępny
Kod
Nighthawks
Cena od: 284 do 524
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Edward Hopper Nocne Marki - wspaniała reprodukcja obrazu

Nocne marki Edward Hopper namalował w 1942 roku. Oryginał pracy został wykonany techniką oleju na płótnie. Obraz przedstawia cztery osoby przebywające w tradycyjnej amerykańskiej restauracji nocą. Malarz prowadził dziennik, w którym szkicował każdy z własnych obrazów – z fragmentu dotyczącego Nocnych marków można się dowiedzieć, że Hopper ukończył pracę dokładnie 21 stycznia 1942 roku. Notatki Josephine, żony artysty, sugerują natomiast, że oryginalny tytuł obrazu (and. Nighthawks – dosłownie „nocne jastrzębie”) miał nawiązywać do kształtu nosa mężczyzny siedzącego przy barze.

Nocne marki zostały namalowane krótko po ataku na Pearl Harbor. Temu wydarzeniu towarzyszył wielki smutek i ból Amerykanów. Panujący wówczas nastrój tłumaczy pustkę widoczną na obrazie – ukazane nań ulice są puste. Nikt z klientów restauracji nie prowadzi też żadnej rozmowy – każda postać zdaje się być zatopiona we własnych myślach, jedynie barman wydaje się mówić coś do mężczyzny w kapeluszu. Mówi się tez, że praca może stanowić portret współczesnego miejskiego stylu życia, życia pełnego samotności. Reprodukcja obrazu jest wydrukowana na wysokiej jakości płótnie malarskim. Wszystkie fotografie na płótnie naciągane są na drewniane krosna malarskie. Nocne marki reprodukcja to obraz, w którym pamiętano również o zadrukowaniu boków płótna, dzięki czemu praca będzie wyglądała doskonale nawet bez uprzedniego oprawienia ją w ramę.

Malarstwo Hoppera w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Obrazy na płótnie drukujemy na wysokiej jakości bawełnianym płótnie malarskim. Fotografie na płótnie naciągane są na sosnowe krosna malarskie. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki temu obraz można powiesić nie oprawiając go w ramę. Zapraszamy do zapoznania się z innymi dziełami, tego wybitnego malarza samotności - Edward Hopper.

Więcej na temat technik druku, które stosujemy można znaleźć w zakładce Technologie.Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nocne marki - Edward Hopper - reprodukcja