Drzewo życia (Tree of life) Gustav Klimt - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 287,00 zł
Dostępny
Kod
Gustav Klimt - Drzewo życia (Tree of life)
Cena od: 287 do 1031
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Gustav Klimt Drzewo życia - wyjątkowa reprodukcja obrazu

Drzewo życia symbolizuje wieczne odradzanie się natury oraz nierozerwalność człowieka z przyrodą. Kompozycja na obrazie Klimta odpowiada filozofii kabalistycznej, w której drzewo życia posiada trzy kolumny – żeńską, męską oraz środkową drogę harmonii. Drzewo życia jako całość w kabale oznacza drogę do wzrostu duchowego.

Reprodukcja Drzewo życia najlepiej odnajdzie się jako centralna dekoracja pomieszczenia. Obraz kusi obfitością i bogactwem zdobień. Gustav Klimt malował je przeszło cztery lata precyzyjnie tworząc mozaikę oraz nakładając płatki złota. Ze względu na wielość elementów i przepych kompozycji nie potrzebuje więcej towarzystwa – samodzielnie upiększy Wasze wnętrze.

Dzięki użyciu techniki druku cyfrowego, reprodukcja wiernie oddaje detale oryginału, co jest szczególnie istotne przy strukturze mozaiki. Pokrycie ekologicznym laminatem zapewnia ochronę przez działaniem promieni UV. Warstwa ochronna nadaje obrazowi na płótnie półmatowe wykończenie. W świetle dziennym reprodukcja „Drzewo życia” zyska delikatny połysk. Dodatkowo obraz na płótnie ma zadrukowane boki będące kontynuacją głównego motywu. Reprodukcja nie wymaga oprawy – nie musisz martwić się o dopasowywanie ramek.

Drzewo życia Gustava Klimta możemy zgodnie z Twoimi potrzebami dostosować do większego lub mniejszego rozmiaru. W kolekcji znajdziesz również inne dzieła austriackiego mistrza malarstwa. Usiądź wygodnie z kubkiem gorącej kawy, inspiruj się, szukaj swojego ulubionego obrazu, a nasz zespół na krakowskim Kazimierzu stanie na głowie, by zrealizować Twój nawet najbardziej szalony pomysł.

Oryginał obrazu znajduje się w Pałacu Stocleta w Brukseli.

Reprodukcje obrazów w LueLue

Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki temu obraz można powiesić nie oprawiając go w ramę. Obrazy są przygotowane do bezpośredniego powieszenia na ścianę. Więcej na temat techniki znajdą Państwo w zakładce Technologie. W Galerii LueLue znajdziesz także inne reprodukcje obrazów Gustava Klimta. Zapraszamy!

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Drzewo życia (Tree of life) Gustav Klimt - reprodukcja