Niepokój (Anxiety) - Edvard Munch - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
349,00 zł
Dostępny
Kod
Edvard Munch – Anxiety
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Edvard Munch Niepokój

Edvard Munch Niepokój, jeden ze swoich najszerzej znanych obrazów, namalował w 1984 roku. Munch był norweskim malarzem i grafikiem. Jego styl składał się z kilku charakterystycznych cech: silnych konturów, płynnej linii, ekspresji i stosowaniem ciekawych, zróżnicowanych barw. Oryginał obrazu Anxiety (ang. niepokój) można dziś oglądać w Munch Museum w Oslo.

Anxiety Edward Munch– opis obrazu

Anxiety Edward Munch ma w sobie coś, co wydaje się być znajome – chodzi nie tylko o ponure, intensywne barwy, ale i o widok na fiord Oslo, który malarz po raz pierwszy umieścił na innym, najpopularniejszym ze swoich dzieł – obrazie zatytułowanym Krzyk z 1893 roku. Tu i tu widać zatem to samo molo, na którym stoją postacie, podobnie jezioro w oddali, dwie łodzie i kościół – prawie że niedostrzegalny, bo przykryty gęsto tajemniczą mgłą.

Krzyk Muncha opiera się na tragedii doświadczanej w całkowitej izolacji przez jedną osobę. Jeszcze bardziej poruszające dzieło Anxiety gra na zbiorowej rozpaczy – desperacja nie dotyka już tylko jednostki, a całą grupę, zdolną do wszystkiego. Edvard Munch Anxiety stworzył prawdopodobnie jako odzwierciedlenie swojego ówczesnego stanu psychicznego. Malarstwo pełniło rolę prawie że terapeutyczną, a artysta cierpiał z powodu depresji. Reprodukcja tego poruszającego i bardzo ważnego dla historii sztuki dzieła dostępna jest w galerii.

Więcej na temat techniki druku znajdą Państwo w zakładce Technologie.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Rozmiar 140x110
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Niepokój (Anxiety) - Edvard Munch - reprodukcja