Dziwny ogród - Józef Mehoffer - reprodukcja

Już od 75,00 zł
Dostępny
Kod
Dziwny_ogród
Cena od: 75 do 189

Reprodukcja Józef Mehoffer - Dziwny ogród

Zdjęcia na płótnie drukowane na wysokiej jakości płótnie malarskim.

Obraz Dziwny Ogród powstał w 1903 roku i został stworzony techniką oleju na płótnie. Praca przedstawia scenę mającą miejsce w pięknym ogrodzie w upalny, słoneczny dzień.
Na pierwszym planie widoczny jest nagi synek Mehoffera – jego postać jest najjaśniejszym punktem całego obrazu, co ma w rzeczywistości podkreślić niewinność dziecka, upodobnić je do małego aniołka. Obok niego stoi żona artysty, ubrana w piękny, chabrowy strój. Kobieta z delikatnym uśmiechem sięga po jedno ze zwisających nad jej głową jabłek. W pewnej odległości od rodziny Mehoffera, ukryta w cieniu jawi się jeszcze opiekunka małego chłopca. Opis obrazu Dziwny ogród nie może też zignorować ważki o nienaturalnej wielkości – ta widoczna jest ponad głowami żony i syna artysty. Zgodnie z kulturą japońską ważka może funkcjonować jako symbol tajemniczości i radości – i właśnie ten trop podejmowany jest często przed znawców sztuki.

DZiwny ogórd Mehoffera stowrzony w Siedlcu

Obraz zatytułowany Dziwny ogród Mehoffer stworzył w czasie, w którym był już uznanym i cenionym artystą, a jego praca cieszyła się wielkim uznaniem zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Dziwny Ogród Józef Mehoffer namalował podczas letniego wypoczynku z rodziną w Siedlcu.
Józef Mehoffer Dziwny ogród – reprodukcja tego wystawianego w Wiedniu, Chicago i Monachium uznanego dzieła to doskonały pomysł na dekorację wnętrza. Reprodukcja wykonana jest metodą druku na płótno naciągnięte na sosnowy blejtram.

Więcej na temat techniki znajdą Państwo w zakładce Technologie.

Sprawdź także obrazy do pokoju dziecięcego oraz kartki pocztowe z fotografią, które znajdziesz w naszej ofercie sklepu!

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dziwny ogród - Józef Mehoffer - reprodukcja