Dzieci na ulicy w Warszawie - stare zdjęcie Warszawy

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 33,00 zł
Dostępny
Kod
SZK196
Cena od: 33 do 443
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Dzieci na ulicy w Warszawie

źródło: Muzeum Historii Fotografii, fot. Wacław Nowak

Możliwość dostosowania parametrów obrazu do indywidualnych preferencji klienta. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 728 551 024 lub za pomocą formularza.

Jeśli jesteś miłośnikiem Krakowa, to na pewno znasz wspaniałą dzielnicę Kazimierz, położoną na południu Krakowa. Niesamowita atmosfera tego miejsca sprawia, że dziś stało się ono modnym miejscem spotkań Krakusów.

Czarno-białe zdjęcie Kazimierza Kraków

Niewiele osób wie, że Kazimierz, dzisiejsza część Krakowa wchodząca w skład Dzielnicy I Stare Miasto, był kiedyś osobnym miasteczkiem. Stare zdjęcie, takie jak to, często pokazuje, jak naprawdę wyglądał ówczesny świat. Położony na południe od Krakowa Kazimierz oddzielony był od niego nieistniejącą już odnogą Wisły. Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Przez wieki stanowił miejsce współistnienia kultur żydowskiej i chrześcijańskiej. Wśród zabytkow Kazimierza wyróżniają się kościoły Bożego Ciała i św. Katarzyny oraz kościół Paulinów na Skałce. Warty uwagi jest też cały zespół zabytków architektury przemysłowej przy ulicy św. Wawrzyńca, zwany kwartałem św. Wawrzyńca.

Dzieci na Kazimierzu: zdjęcie vintage do Twojego domu

Kazimierz na starej fotografii to często prawdziwy skarb. Oferowana tutaj fotografia pochodzi ze zbiorów Muzeum Historii Fotografii. Reprodukcję zdjęcia zamówisz w czterech rodzajach. Wybierz, czy wolisz obraz na płótnie, plakat czy obraz w ramie czarnej lub brązowej z Passe-Partout. Wybierz spośród ośmiu rozmiarów fotografii – standardowa ma wymiary 40x26. Jeśli oczarował Cię obraz „Dzieci na Kazimierzu”, to zobacz też inne, dostępne w asortymencie naszej Galerii. Równie dobrze charakter starego Kazimierza oddaje fotografia „Sklepy przy ulicy Szerokiej”. Spodoba Ci się także obraz będący reprodukcją starej fotografii zatytułowanej „Chłopiec na Kazimierzu”.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dzieci na ulicy w Warszawie - stare zdjęcie Warszawy