Bal w Moulin de la Galette (Bal du moulin de la Galette) - Auguste Renoir - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
159,00 zł
Dostępny
Kod
Moulin Galette by Renoir_60x40
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Auguste Renoir Bal w Moulin de la Galette - Reprodukcja

Bal w Moulin de la Galette to obraz olejny autorstwa francuskiego malarza impresjonisty Auguste’a Renoira. Stworzone w 1876 roku dzieło ma niebotyczne rozmiary, bo aż 131 na 175 centymetrów. Renoir "Bal w Moulin de la Galette" – opis obrazu musi uwzględniać fakt, że obraz powstał w trzech wersjach i w pracy nad każdą pomagali artyście jego przyjaciele – to oni pozowali malarzowi. Dzieło rzeczywiście powstało w Moulin de la Galette.


Bal w Moulin de la Galette, Auguste Renoir namalował w czasach, w których doszli do głosu impresjoniści. Ich prace charakteryzują posługiwanie się żywą paletą kolorów i dążenie do uchwycenia nastroju chwili. Przedstawiciele tego kierunku rezygnowali z podejmowania tematów literackich, mitologicznych, historycznych i biblijnych – decydowali się szukać inspiracji w plenerze, malując między innymi pejzaże. Renoir jest szczególnie znany ze swoich przedstawień plenerowych, a Bal w Moulin de la Galette jest jednym z jego największych i najbardziej znanych dzieł.

Pierre Auguste Renoir, Bal w Moulin de la Galette obraz powstał w czasie, gdy impresjonizm wciąż był jeszcze na wczesnym etapie rozwoju jako kierunek w sztuce. Malarze Renoir, Claude Monet, Edgar Degas i Camille Pissarro zorganizowali inauguracyjną wystawę impresjonistów nie dłużej niż dwa lata wcześniej. W tym też czasie związani z ruchem artyści wypracowali wspólne, unikalne i ujednolicone podejście do malarstwa impresjonistycznego. Bal w Moulin de la Galette – opis tej pracy musi też podkreślić, że przedstawiona w Galerii reprodukcja przedstawia tylko fragment, detal całej pracy artysty.

Więcej na temat techniki znajdą Państwo w zakładce Technologie.

Sprawdź również inne arcydzieła malarstwa reprodukcje.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bal w Moulin de la Galette (Bal du moulin de la Galette) - Auguste Renoir - reprodukcja