0
0
0,00 zł

Reprodukcje

Przebywanie ze sztuką ma wpływ na naszą wrażliwość, niestety coraz częściej brakuje nam czasu na kontakt z kulturą i sztuką. Malarstwo wyraża emocje, przeżycia - wszystko to, co nas otacza. Okazjonalne wizyty w muzeach i galeriach sztuki nie są dla Ciebie wystarczające? Przenieś swoje ulubione dzieła z muzealnych ścian do własnej, codziennej przestrzeni.

Zaproś sztukę do swojego salonu czy biura! W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości reprodukcje światowych mistrzów malarstwa ubiegłych dekad. Gustav Klimt, Johannes Vermeer czy Auguste Renoir, w naszej Galerii posiadamy setki najznakomitszych dzieł malarskich. Druk na canvasie odświeży Twoje wnętrze i nada mu niepowtarzalny charakter. Dzięki szerokiemu wyborowi, oferowane przez nas obrazy sprawdzą się w każdej przestrzeni.

Nasze obrazy drukowane są w wysokiej rozdzielczości przez co tworzą wrażenie wykonanych techniką olejną i zachwycają intensywnością barw. Krawędzie stanowią kontynuację obrazu dzięki czemu jest on gotowy do zawieszenia na ścianie. Płótno pokryte laminatem jest odporne na wpływ promieniowania UV i nadaje powierzchni satynowe wykończenie. 

Spełniamy również indywidualne zamówienia klientów - utrwalone na płótnie zdjęcie pozwoli Ci zachować wspomnienia i piękno na dłużej. Obrazy będą doskonałym i oryginalnym prezentem na każdą okazję. Połącz chwile z wiecznością i spraw swoim bliskim radość za pomocą obrazu, który my wykonamy specjalnie dla Ciebie.