0
0
0,00 zł

Więcej widoków

Widok na Wawel od strony Mostu Dębnickiego - zdjęcie vintage

szk123

Oceń ten produkt jako pierwszy

179,00 zł

Dostępność: Dostępny

Cena od: 45 do 199 zł.

* wymagane pola

179,00 zł

Opis

Szczegóły

Widok na Wawel od strony Mostu Dębnickiego z widoczną żaglówką

Fot. Daniel Zawadzki

Data: lata 1950 – 1960.


Każde zdjęcie możemy dopasować do indywidualnych preferencji klienta. W razie takich chęci - prosimy o kontakt pod numerem telefonu 728 551 024 lub za pomocą naszego formularza na stronie. Po więcej informacji o druku zapraszamy do zakładki Technologie. W największym skrócie: wszystkie fotografie wykonujemy metodą druku na wysokiej jakości płótnie malarskim, który z kolei naciągamy na sosnowy blejtram. Samo płótno natomiast pokrywamy przyjaznym dla środowiska laminatem, który chroni przed promieniami UV. Widok na wawel - zdjęcie vintage takie jak to zasługuje na najwyższą jakość.

Historyczny Most Dębnicki czy zwykła stara fotografia?

"Most w Krakowie, który łączy Stare Miasto i Zwierzyniec z dzielnicą Dębniki. Stanowi również fragment II Obwodnicy Krakowa."

Tak, to Most Dębnicki! Rozpościera się z niego widok na tak zwane „Zakole Wisły” oraz Wzgórze Wawelskie. Historia mostu Podobnie jak inne krakowskie mosty, tak i Most Dębnicki został wysadzony przez wycofujące się wojska niemieckie. Wydarzenie to miało miejsce w styczniu 1945 roku. W wyniku tego wybuchu most został przeznaczony do rozbiórki. Most Dębnicki – taki, jakim mieszkańcy Krakowa znają go dziś - odbudowano dopiero w 1951 roku. Był to projekt trzech twórców: Władysława Borusiewicza, Zbigniewa Wzorka i Stefana Serafina. W 1998 roku most przeszedł generalny remont, w związku z którym całkowicie wstrzymano po nim ruch. W czasie prac zastępował go składany most wojskowy „Lajkonik”, który zdemontowano tuż po zakończeniu remontu.

Widok na Wawel z Mostu Dębnickiego - stare zdjęcie, czyli jak przenieść klimat lata w Krakowie do domu

Idealna fotografia na ścianę? Jeśli zachwyca Cię i, Kraków i Wawel, to „Widok na Wawel…” zdecydowanie powinien znaleźć się w Twoim domu!

Fotografię zamówisz w czterech różnych rodzajach – poznasz je, klikając w przycisk tuż przy napisie „Rodzaj produktu”. Jeśli chcesz zobaczyć również inne fotografie starego Krakowa, to na pewno zainteresuje Cię zdjęcie zatytułowane po prostu „Wawel”. Każdy widok na Wawel w formie starego zdjęcia to sposób na urozmaicenie domowego wnętrza. A jeśli lubisz zdjęcia z tej perspektywy - zobacz, jak z Dębnik prezentowała się niegdyś Willa Rożnowskich.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod szk123
Szerokość do Nie
Wysokość do Nie

Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Widok na Wawel od strony Mostu Dębnickiego - zdjęcie vintage

Back to Top