Ulica Lubicz w Krakowie - stare zdjęcie

Już od 59,00 zł
Dostępny
Kod
SZK197
Cena od: 59 do 89

Ulica Lubicz w Krakowie - fotografia
Autor: [AAN]

Źródlo: NAC


Lubicz to jedna z najważniejszy ulic Krakowa. Stare zdjęcie doskonale to pokazuje. To tu działa między innymi Szpital Uniwersytecki, Muzeum Paleobotaniczne Instytutu Botaniki PAN oraz Muzeum Odona Bujwida.

Lubicz na starej fotografii... w Twoim domu

„Ulica Lubicz w Krakowie” to reprodukcja fotografii z 1933 roku. Nazwa ulicy pochodzi do Novum Lubicz, miasta założonego w 1670 roku przez Andrzeja Gotkowskiego. Miasto to natomiast zawdzięcza swoją nazwę polskiemu rodowi szlacheckiemu herbu Lubicz właśnie.

Obraz na płótnie „Ulica Lubicz w Krakowie” przedstawia fragment tej ulicy w pobliżu Placu Kolejowego. Na fotografii zobaczysz ówczesne samochody oraz przystanek kolei elektrycznej. To wspaniała dekoracja nie tylko dla miłośnika historii Krakowa, ale również dla fanów motoryzacji!

Fotografia vintage i Lubicz? To się łączy!

Obraz wydrukowany jest w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu jego jakość jest doskonała. Fotografią pokryto bawełniane płótno o gramaturze 300g/m2, które następnie naciągnięto na sosnowy blejtram. Płótno pokryte jest laminatem przyjaznym środowisku. Ten ma za zadanie podnieść walory estetyczne obrazu i zapewnia długotrwałą ochronę przed działaniem promieniowania UV.

Piękne obrazy na ścianę to coś, czego szukasz? Jeśli chcesz znaleźć zdjęcia podobne do „Ulicy Lubicz w Krakowie”, to dobrze trafiłeś! Zobacz również nieco młodsze zdjęcie „Pies w samochodzie na krakowskim rynku” oraz również nieco młodsze „Samochody na Małym Rynku”.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ulica Lubicz w Krakowie - stare zdjęcie