Tramwaj na ul. Floriańskiej - fotografia vintage

Już od 18,75 zł Normalna cena 25,00 zł
Dostępny
Kod
SZK002
Cena od: 25 do 329

Widok z Bramy Floriańskiej na ulicę Floriańską. Widoczny tramwaj miejski. Rok 1929. Źródło: NAC

Możliwość dostosowania parametrów obrazu do indywidualnych preferencji klienta. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 728 551 024 lub za pomocą formularza.

Fotografie wykonujemy metodą druku na wysokiej jakości płótnie malarskim, naciągniętym na sosnowy blejtram.

Płótno pokrywamy przyjaznym dla środowiska laminatem, który chroni przed promieniami UV.

Każda praca ma zadrukowane boki, dzięku czemu obraz można powiesić nie oprawiając go w dodatkową ramę.

Obrazy są przygotowane do bezpośredniego zawieszenia na ścianię.

Więcej na temat techniki druku znajdą Państwo w zakładce Technologie.

Brama Floriańska zdjęcie vintage

Czyż da się nie zachwycić krakowskim Starym Miastem? Floriańska to jedna z najpiękniejszych ulic krakowskiego Rynku Głównego. Tramwaj na zdjęciu vintage doskonale podkreśla całokształt i niepodważalny urok tego miejsca. Ulica biegnie od północno-wschodniego narożnika Rynku do Bramy Floriańskiej. Ulica ta stanowi część Drogi Królewskiej w Krakowie.

Obrazy? Plakaty? Reprodukcje? Najwspanialszymi obiektami ukazanymi na takich fotografiach są te, które poza stroną estetyczną, niosą też ze sobą bagaż historyczny.

„Tramwaj na ul. Floriańskiej” – widok na historię

Na fotografii Tramwaj na ul. Floriańskiej ukazany jest widok na tytułową część Rynku Głównego od strony Bramy Floriańskiej. W kadrze znaleźli się przechodnie, tramwaj miejski i górujący nad Starym Miastem Kościół Mariacki ukryty za lekką mgłą. Fotografię wykonano w 1929 roku. Dzisiejszych mieszkańców Krakowa może dziwić fakt, że sam środek Rynku Głównego można było niegdyś oglądać zza szyb wagonu tramwajowego. Ale faktycznie, kiedyś po sercu Krakowa kursowały tramwaje, a przy pomniku Adama Mickiewicza stał przystanek!

Obrazy, reprodukcje – sklep, który przenosi w czasie

Fotografię „Tramwaj na ul. Floriańskiej” zamówisz w czterech rodzajach: jako plakat, obraz na płótnie lub obraz w ramie brązowej lub czarnej z Passe-Partout. Zdjęcie wykonane jest metodą druku na wysokiej jakości płótnie malarskim naciągniętym na sosnowy blejtram.

Jeśli ta fotografia przypadła Ci do gustu, zobacz również „Panią na ulicy Floriańskiej z parasolem” oraz „Ulicę Floriańską z Kościołem Mariackim”.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Tramwaj na ul. Floriańskiej - fotografia vintage