Plakat - Pani na Floriańskiej

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 27,00 zł
Dostępny
Kod
POS_SZK206
Cena od: 27 do 45
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Plakat - Kobieta na Floriańskiej

żródło: NAC

Nasze plakaty drukujemy na wysokiej jakości papierze o satynowym wykończeniu i gramaturze 200gr/m2.

Czy istnieje bardziej poetyckie miejsce niż krakowskie Stare Miasto przyprószone śniegiem? Jeśli jesteś miłośnikiem krakowskich kamienic i atmosfery Rynku Głównego w tym mieście, to na pewno zachwyci Cię zdjęcie „Pani na ulicy Floriańskiej z parasolem” z 1936 roku.

Reprodukcja fotografii w Twoim domu!

Ulica Floriańska nosi znaną nam dzisiaj nazwę już od ponad 700 lat. Pierwszy raz pojawiła się na planie lokacyjnym z… 1257 roku. Początkowo zamieszkiwała ją głównie polska szlachta i zamożne mieszczaństwo. Dopiero później, z czasem, zaczęto budować wzdłuż niej hotele, restauracje i muzea.

Kiedyś mieszkańcy nadawali kamienicom nazwy. Tak samo jest w przypadku budynków stojących na ulicy Floriańskiej. Niektóre nazwy to: „Pod Murzynami” (wcześniej „Pod Etiopy”, niegdyś w tej kamienicy mieściła się apteka), narożna Kamienica Margrabska czy Kamienica „Dawidowska” (nazwa na cześć kupca Dawida, zbudowana w XV wieku).

„Pani na ulicy Floriańskiej z parasolem” Twoim nowym nabytkiem

Jeśli szukasz odpowiedniego zdjęcia na płótnie – Kraków powinien się na nim znaleźć. To wspaniałe miasto z intrygującą historią. 

Jeśli zdecydowałeś, że to obraz dla Ciebie, to sprawdź również podobne do tej fotografie. Jeśli szukasz kolejnego spojrzenia na ulicę Floriańską, ale tym razem z innej perspektywy, to zobaczUlicę Floriańską z Kościołem Mariackim. Jeśli w „Pani na ulicy Floriańskiej…” zaciekawił Cię ów tytułowy parasol, to koniecznie spójrz też na reprodukcję fotografii „Parasolki” .

Więcej informacji
Rodzaj produktu Plakat
Kolorystyka obrazu Czarno - biały
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Plakat - Pani na Floriańskiej