Trzy Gracje Peter Paul Rubens - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 189,00 zł
Dostępny
Kod
REP_P_P_RUB_004
Cena od: 189 do 439
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Trzy Gracje Rubensa - jeden z najpopularniejszych obrazów baroku

Trzy Gracje Peter Paul Rubens to obraz wykonany został metodą oleju na płótnie i datowany jest na lata 1630-1635. Obraz wchodził w skład osobistej kolekcji artysty do czasu jego śmierci, wtedy, w 1666 roku dzieło trafiło do madryckiego muzeum. Widoczny obraz to niejedyna praca artysty poświęcona trzem gracjom.

Trzy Gracje Rubens przedstawił na obrazie Aglaję, Eufrozynę i Talię. Gracje największym kultem były otaczane w Atenach, na Pafos, w Sparcie oraz w Beocji. Malarz podjął w swojej pracy antyczny temat, ale ze względu na inspirowanie się dziełem Rafaela, nawiązał również bezpośrednio do sztuki renesansu. Ciała Gracji u Rubensa sprawiają wrażenie miękkich, są obfite, nieidealne, sprawiają wrażenie bardzo delikatnych i pełnych czułości. Kobiety są nagie i stoją w kontrapoście – czyli w pozie, w której cały ciężar ciała postaci opiera się na jej jednej nodze, podczas gdy druga tylko lekko wspiera się na ziemi. Oryginał ma wymiary 220 na 182 centymetry i przedstawia Trzy Gracje. Rubens obraz poprzedził szkicem rysowanym czerwoną sangwiną i ten dostępny jest dziś w Palazzo Pitti.

Trzy Gracje Peter Paul Rubens reprodukcja obrazu do Twojego domu!

Trzy Gracje Peter Paul Rubens – reprodukcja obrazu dostępna w Galerii jest wykonana metodą druku. Dzieło nadrukowywane jest na wysokogatunkowe płótno i pokrywane bezpiecznym dla środowiska laminatem, którego zadaniem jest chronić obraz przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.

Więcej na temat techniki druku znajdą Państwo w zakładce Technologie.

Sprawdź także inne reprodukcje obrazów Rubensa i wybierz swoje ulubione dzieło!

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Trzy Gracje Peter Paul Rubens - reprodukcja