Paul Cézanne - Mont Sainte-Victoire

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 129,00 zł
Dostępny
Kod
REP_P_CEZ_004
Cena od: 129 do 299
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Pejzaż góry Mont Sainte-Victoire Paula Cézanne

Mont Sainte Victoire obraz Paula Cézanne przedstawia górę Sainte-Victoire w okolicy Aix-en-Provence. Cézanne, urodzony 1839 roku we Francji to malarz postimpresjonistyczny – jego malarska twórczość stanowi połączenie pomiędzy impresjonizmem a kubizmem.

Obraz Montagne Sainte Victoire  malarz podarował swojemu przyjacielowi, poecie Joachimowi Gasquetowi, a ten sprzedał dzieło w 1908 roku paryskiej galerii. W kontekście obrazu Montagne Sainte Victoire historycy i znawcy sztuki mówią o bogactwie połączonych technik. Warto zwrócić zatem uwagę na wszystkie elementy dzieła, które zwracają uwagę odbiorcy. Niebo ukazane na obrazie jest nieoczywiste, wielobarwne, przykuwające uwagę – podobnie jak na ziemi, tak i na połaci błękitu przenikają się różne odcienie różu, brązu i zieleni.

Opis obrazu Montagne Sainte Victoire

Montagne Sainte Victoire Cézanne namalował wielokrotnie, tworząc cykl obrazów poświęconych górze umiejscowionej w południowej Francji. Góra fascynowała artystę, który za każdym razem zmieniał coś w umieszczanej na płótnie scenie – od kąta patrzenia, przez oświetlenie i specyfikę kompozycji, po specyficzny nastrój, który chciał uzyskać na obrazie. Artysta w ustaleniu perspektywy na obrazie wykorzystał trzy punkty widokowe: w pobliżu posiadłości swojego brata w Bellevue, nieopodal kamieniołomu Bibemus oraz w Les Lauves.

Paul Cézanne Mont Sainte Victoire – reprodukcja obrazu dostępna w galerii wykonana jest metodą nadruku na płótno malarskie. Płótno pokrywane jest następnie laminatem i naciągane na naturalny blejtram – dzięki czemu obraz jest od razu gotowy do powieszenia na ścianie.

Sprawdź także inne reprodukcje obrazów Paula Cezanne'a. Pięknie zaprezentują się na Twojej ścianie także widoki z podróży! Sprawdź i wybierz coś pięknego dla siebie!

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Paul Cézanne - Mont Sainte-Victoire