0
0
0,00 zł

Więcej widoków

Ulica Lubicz w Krakowie

SZK197

Oceń ten produkt jako pierwszy

59,00 zł

Dostępność: Dostępny

* wymagane pola

59,00 zł

Opis

Szczegóły

Ulica Lubicz w Krakowie

Kraków, 1933r.

Autor: [AAN]

Źródlo: NAC

Jedna z najważniejszy ulic Krakowa. To tu działa między innymi Szpital Uniwersytecki, Muzeum Paleobotaniczne Instytutu Botaniki PAN oraz Muzeum Odona Bujwida.


„Ulica Lubicz…” w Twoim domu

„Ulica Lubicz w Krakowie” to reprodukcja fotografii z 1933 roku. Nazwa ulicy pochodzi do Novum Lubicz, miasta założonego w 1670 roku przez Andrzeja Gotkowskiego. Miasto to natomiast zawdzięcza swoją nazwę polskiemu rodowi szlacheckiemu herbu Lubicz właśnie.

Obraz na płótnie „Ulica Lubicz w Krakowie” przedstawia fragment tej ulicy w pobliżu Placu Kolejowego. Na fotografii zobaczysz ówczesne samochody oraz przystanek kolei elektrycznej. To wspaniała dekoracja nie tylko dla miłośnika historii Krakowa, ale również dla fanów motoryzacji!

Reprodukcje – obrazy na każdą ścianę

Obraz wydrukowany jest w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu jego jakość jest doskonała. Fotografią pokryto bawełniane płótno o gramaturze 300g/m2, które następnie naciągnięto na sosnowy blejtram. Płótno pokryte jest laminatem przyjaznym środowisku. Ten ma za zadanie podnieść walory estetyczne obrazu i zapewnia długotrwałą ochronę przed działaniem promieniowania UV.

Piękne obrazy na ścianę to coś, czego szukasz? Jeśli chcesz znaleźć zdjęcia podobne do „Ulicy Lubicz w Krakowie”, to dobrze trafiłeś! Zobacz również nieco młodsze zdjęcie „Pies w samochodzie na krakowskim rynku” oraz również nieco młodsze „Samochody na Małym Rynku”.

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod SZK197
Szerokość do Nie
Wysokość do Nie

Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Ulica Lubicz w Krakowie