0
0
0,00 zł

Więcej widoków

Pani pod Arkadami krakowskich Sukiennic - stare zdjęcie

szk062

Oceń ten produkt jako pierwszy

179,00 zł

Dostępność: Dostępny

Cena od: 45 do 199 zł.

* wymagane pola

179,00 zł

Opis

Szczegóły

Pani pod Arkadami

Nieznana Pani pod arkadami Sukiennic.

Fotografia Daniela Zawadzkiego wykonana w latach 1950-1960.

Galeria LueLue


W galerii istnieje możliwość dostosowania parametrów obrazu do indywidualnych preferencji klienta. Aby tego dokonać, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 728 551 024 lub za pomocą formularza. Fotografie wykonujemy metodą druku na wysokiej jakości płótnie malarskim, naciągniętym na sosnowy blejtram. Płótno pokrywamy ekologicznym laminatem, który chroni przed szkodliwymi dla zdjęć promieniami UV. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięku czemu obraz można powiesić nie oprawiając go w dodatkową ramę. Obrazy są już gotowe do zawieszenia na ścianię. Więcej na temat techniki druku można odnaleźć w zakładce Technologie.

Co powinna zawierać idealna pocztówka z Krakowa?

Niewątpliwie powinny się na niej znaleźć wspaniałe krakowskie Sukiennice. To zabytkowy budynek, który znajduje się w centralnej części Rynku Głównego w Krakowie. Co jeśli powiemy, że mamy tutaj jeszcze lepszy komplet? Kobieta pod arkadami Sukiennic na zdjęciu vintage to połączenie, które zachwyci każdego. Reprodukcje zdjęć idealną dekoracją Sukiennice jednak nie zawsze wyglądały tak, jakie znamy je dziś. Przez wieki bowiem podlegały wielu zmianom. Ich obecny kształt w niczym nie przypomina już dawnych Sukiennic.

W 1257 roku książę Bolesław Wstydliwy przy lokacji miasta Kraków zobowiązał się postawić kamienne kramy sukienne. Ich zadaniem miało być stanowienie podwójny rząd kramów, które miały pełnić funkcję uliczkę pośrodku Rynku Głównego. W takiej postaci Sukiennice miały przetrwać do połowy XIV wieku.

Zjawiskowe Sukiennice na starym zdjęciu 

Fotografia autorstwa Daniela Zawadzkiego ukazuje nieznaną kobietę pod arkadami Sukiennic. Została wykonana w latach 1950-1960. Jeśli chcesz, by w Twoim domu zagościła nutka melancholii i duch starego Krakowa, to „Pani pod Arkadami” to zdjęcie dla Ciebie! Do wyboru masz aż cztery rodzaje zdjęcia: plakat, obraz na płótnie, obraz w ramie czarnej lub brązowej z Passe-Partout. Wybierz spośród pięciu dostępnych rozmiarów i zamów fotografię.

Jeśli podoba Ci się zdjęcie „Pani pod Arkadami”, to Twojej uwadze nie powinien też umknąć „Pomnik Mickiewicza na Rynku”. Zobacz również piękne zdjęcie pod tytułem „Sukiennice”. Być może arkady Sukiennic, które przedstawia ta fotografia vintage będzie trudno pokonać, ale inne odsłony magicznego centrum Rynku Głównego w Krakowie muszą mieć szansę!

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod szk062
Szerokość do Nie
Wysokość do Nie

Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Pani pod Arkadami krakowskich Sukiennic - stare zdjęcie