0
0
0,00 zł

Więcej widoków

Dzieci na Kazimierzu - stare zdjęcie Krakowa

SZK196

Oceń ten produkt jako pierwszy

75,00 zł

Dostępność: Dostępny

Cena od: 25 do 329 zł.

* wymagane pola

75,00 zł

Opis

Szczegóły

Dzieci na Kazimierzu

źródło: Muzeum Historii Fotografii

Możliwość dostosowania parametrów obrazu do indywidualnych preferencji klienta. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 728 551 024 lub za pomocą formularza.

Jeśli jesteś miłośnikiem Krakowa, to na pewno znasz wspaniałą dzielnicę Kazimierz, położoną na południu Krakowa. Niesamowita atmosfera tego miejsca sprawia, że dziś stało się ono modnym miejscem spotkań Krakusów.

Czarno-białe zdjęcie Kazimierza Kraków

Niewiele osób wie, że Kazimierz, dzisiejsza część Krakowa wchodząca w skład Dzielnicy I Stare Miasto, był kiedyś osobnym miasteczkiem. Stare zdjęcie, takie jak to, często pokazuje, jak naprawdę wyglądał ówczesny świat. Położony na południe od Krakowa Kazimierz oddzielony był od niego nieistniejącą już odnogą Wisły. Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Przez wieki stanowił miejsce współistnienia kultur żydowskiej i chrześcijańskiej. Wśród zabytkow Kazimierza wyróżniają się kościoły Bożego Ciała i św. Katarzyny oraz kościół Paulinów na Skałce. Warty uwagi jest też cały zespół zabytków architektury przemysłowej przy ulicy św. Wawrzyńca, zwany kwartałem św. Wawrzyńca.

Dzieci na Kazimierzu: zdjęcie vintage do Twojego domu

Kazimierz na starej fotografii to często prawdziwy skarb. Oferowana tutaj fotografia pochodzi ze zbiorów Muzeum Historii Fotografii. Reprodukcję zdjęcia zamówisz w czterech rodzajach. Wybierz, czy wolisz obraz na płótnie, plakat czy obraz w ramie czarnej lub brązowej z Passe-Partout. Wybierz spośród ośmiu rozmiarów fotografii – standardowa ma wymiary 40x26. Jeśli oczarował Cię obraz „Dzieci na Kazimierzu”, to zobacz też inne, dostępne w asortymencie naszej Galerii. Równie dobrze charakter starego Kazimierza oddaje fotografia „Sklepy przy ulicy Szerokiej”. Spodoba Ci się także obraz będący reprodukcją starej fotografii zatytułowanej „Chłopiec na Kazimierzu”.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod SZK196
Szerokość do Nie
Wysokość do Nie

Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Dzieci na Kazimierzu - stare zdjęcie Krakowa