Lagun, Mrówkojad karłowaty i Mrówkojad olbrzymi - Rycina

Już od 35,00 zł
Dostępny
Kod
RYC_ZWI_024
Cena od: 35 do 65

Z pewnością wiele osób zastanawia się, czy Lagun, istnieje naprawdę?


Rozwiewamy wszelkie wątpliwości - owszem, tajemnicze zwierzę o rogalikowatym kształcie, Lagun - istenieje i nazywa się mrówkojadek jedwabisty.

Ponadto już dziś, możesz mieć jego wizerunek w formie obrazu! 

Mały mrówkojadek to prawdziwy łowca, jednak zagraża jedynie moskitom i mrówkom. Ta dieta składjąca się z inekstów, gwarantuje mu nie tylko pełny brzuszek ale i miękkie, biszkoptowe futerko.

Jest to najmnejszy ze znanych nam przedstawicieli rodziny mrówkojadów, licząc ogon zwierzaka ma on mniej niż 50 centymetrów (co tłumaczy, jak można pomylić go z rogalem, mały osobnik potrafi zmieścić się w dłoni).

Chcesz by Lagun zamieszujący na codzień lasy tropikale zamieszkał w Twoim domowym zaciszu?

Nic prostszego, zamów ilustrację z mrówkojadkiem w naszym sklepie! Plakat znajdziesz w dwóch rozmiarach, możemy też go dla Ciebie oprawić w ramę lub przenieść na płótno jako obraz.

Egzotyczny mrówkojad będzie doskonałą ozdobą salonu lub pokoju dziecięcego, wzbudzi ciekawość świata i z pewnością rozczuli nie jednego wielbiciela zwierząt. 

 

Mrówkojad karłowaty (Cyclopes didactylus) i mrówkojad olbrzymi (Myrmecophaga tridactyla) zilustrowany przez Charlesa Dessalines D 'Orbigny (1806-1876).

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lagun, Mrówkojad karłowaty i Mrówkojad olbrzymi - Rycina