Portret Ginevry Benci - Leonardo da Vinci

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 209,00 zł
Dostępny
Kod
REP_L_DAV_002
Cena od: 209 do 299
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Leonarda da Vinci – Portret Ginevry Benci

Leonardo da Vinci – Portret Ginevry Benci to obraz, który powstał w latach 1478-1480 we Florencji. Dzieło stanowi pamiątkę po pierwszych eksperymentów włoskiego artysty z techniką olejną. Leonardo da Vinci, tworząc ten portret, wprowadził do sztuki innowację – zazwyczaj bowiem ówcześni twórcy przedstawiali kobiety w ich domach, w których czasem krajobraz był widoczny tylko przez okno. Włoch za to namalował młodą dziewczynę na otwartym planie.


Widoczny na obrazie ciemny krzew jałowca nawiązuje do imienia modelki – Ginvera Beci. Obraz przedstawia młodą, zaledwie szesnastoletnią dziewczynę, która była znana ze względu na swoją twórczość liryczną i dramatyczną. Leonardo wspaniale ukazał delikatne rysy twarzy dziewczyny i jej porcelanową cerę – dziewczyna jawi się jako piękna, ale zamyślona istota. Legenda głosi, że malarz zakochał się w Ginevrze, co jednak dziś uznaje się za mało prawdopodobne.

Ginevra Benci - renesansowy obraz malowany techniką olejną

Obraz Ginevra Benci Leonardo da Vinci stworzył techniką olejną i temperą na desce topolowej. Dziś oryginał obrazu znajduje się w Stanach Zjednoczonych. Reprodukcja dostępna w Galerii wykonana jest metodą druku na wysokiej jakości płótnie, który następnie naciągnięty jest na blejtram z naturalnego surowca. Płótno pokrywane jest bezpiecznym dla środowiska laminatem – dzięki temu obraz długo będzie wyglądał wspaniale. Laminat zabezpieczy obraz przed szkodliwym działaniem promieni UV. Zadrukowane boki obrazu sprawiają, że dzieło jest od razu gotowe do powieszenia na ścianie.

Więcej na temat techniki druku znajdą Państwo w zakładce Technologie.

Sprawdź także inne obrazy Leonarda da Vinci i stwórz swoją kolekcję! 

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Czarno - biały
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Portret Ginevry Benci - Leonardo da Vinci