Groteskowe Głowy Leonardo da Vinci - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 219,00 zł
Dostępny
Kod
REP_L_DAV_006
Cena od: 219 do 299
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja Groteskowe Głowy da Vinci

Reprodukcja przedstawia obraz zatytułowany Groteskowe Głowy. Leonardo da Vinci, autor tego dzieła, był włoskim artystą nazywanym dziś prawdziwym człowiekiem renesansu. Studiował wiele nauk – matematykę, mechanikę, botanikę i inne. W sztuce zajmował się nie tylko malarstwem, ale też rzeźbiarstwem i architekturą. Da Vinci był również wynalazcą i teoretykiem sztuki.

Uważa się, że obraz Groteskowe Głowy – a raczej należałoby powiedzieć: szkic o tym tytule – powstał około 1493 roku. Przedstawia cztery szyderczo uśmiechnięte męskie postaci otaczające dostojnego, starszego mężczyznę z wieńcem z liści na głowie, którego tożsamość do dziś nie jest znana. Mężczyzna z wieńcem wydaje się ignorować pozostałych – fakt ten może sugerować, że uważał się za lepszego od nich lub też wręcz odwrotnie, że jest przez nich oszukiwany.

Groteskowe Głowy Leonardo da Vincireprodukcja wiernie oddaje oryginalną pracę artysty włoskiego pochodzenia. Twarze postaci wyrażają wiele skrajnych emocji: satysfakcję, obojętność, szyderczość. W pracach artysty znaleziono kilka innych prac, których tematem były właśnie groteskowe głowy – da Vinci mógł zatem pracować nad jakimś pomysłem, który później być może chciał przenieść na inny obraz.

Reprodukcja obrazu na płótnie Groteskowe Głowy Leonardo da Vinci jest naniesiona na wysokiej jakości płótno i pokryta laminatem, który chroni obraz przed promieniowaniem UV. Obrazy na ścianę, w tym właśnie reprodukcje pracy wielkiego mistrza światowej sławy, to wspaniały sposób na udekorowanie każdego wnętrza.

Obrazy, w tym Groteskowe Głowy Leonarda da Vinci, wykonujemy metodą druku na wysokiej jakości płótnie malarskim, naciągniętym na sosnowy blejtram.
Płótno pokrywamy przyjaznym dla środowiska laminatem, który chroni przed promieniami UV.
Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki czemu obraz można powiesić nie oprawiając go w dodatkową ramę.
Obrazy są przygotowane do bezpośredniego zawieszenia na ścianę.

Więcej na temat techniki druku znajdą Państwo w zakładce Technologie.

Sprawdź także inne reprodukcje Leonarda da Vinci, dostępne w naszej Galerii. Zapraszamy!

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Groteskowe Głowy Leonardo da Vinci - reprodukcja