Kartki pocztowe na Wielkanoc

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 17

Strona
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 17

Strona
 
W tym roku Święta Wielkanocne będą nieco inne niż zwykle. Zachęcamy, żeby w tym wyjątkowym czasie przesłać za pomocą kartki wielkanocnej z życzeniami ciepłe słowo, które sprawi, że ktoś daleko od nas uśmiechnie się na jej widok. 
 
W tej kolekcji zebraliśmy kartki wielkanocne w stylu vintage, które sprawią, że będziesz mógł zapewnić swoich bliskich o tym, że myślisz o nich ciepło w tym wyjątkowym czasie. Może w tym nieco trudniejszym czasie odżyje piękna staropolska tradycja wysyłania do rodziny i przyjaciół kartki na Święta Wielkanocne. Pamiętamy z dzieciństwa ten moment, kiedy listonosz przynosił do naszych domów radość w postaci ręcznie wypisanej pocztówki na święta. 
 
W naszej ofercie znajdziesz kartki wielkanocne dla dorosłych i dla dzieci. Przez swoją uniwersalną formę mogą stać się później piękną zakładką do książki, a oprawione w ramkę będą świetną dekoracją na ścianę. 
 
#zostańblisko swoich najbliższych w te Święta! Jeśli chcesz, abyśmy w Twoim imieniu nadali pocztówkę, napisz w komentarzu do zamówienia swoje pozdrowienia oraz adres, pod jaki mamy nadać kartkę, a my zajmiemy się resztą. 
 
Kartki wielkanocne ze zdjęciem retro lub ze starym plakatem nawiązującym do tego wyjątkowego okresu to dobry pomysł, żeby zaskoczyć kogoś niespodziewaną przesyłką. W ramach akcji #zostańblisko zachęcamy, aby Twoje czułe słowa wypełniły po brzegi wyjątkowe kartki wielkanocne z naszej kolekcji.